Новини / Економіка / На «Мотор Січ» готові випускати композитні лопаті для вертольота
19 лютого, 10:43
Розмір шрифта: А А А

На «Мотор Січ» готові випускати композитні лопаті для вертольота

На "Мотор Січ" готові випускати композитні лопаті для вертольота, авіабудівний завод «Мотор Січ», композитні лопаті, вертоліт, авіаційна промисловість
На «Мотор Січ» готові випускати композитні лопаті для вертольота

Запорізький авіабудівний завод «Мотор Січ» завершив пуско-налагоджувальні роботи по випуску композитних лопатей.

Для виробництва було закуплено унікальне високотехнологічне обладнання, аналогів якому немає не тільки на території України, а й усього пострадянського простору, повідомляє з посиланням на прес-службу підприємства видання «Крила».

«Якщо говорити про переваги композитних лопатей, то вони дають гвинтокрилої машини величезний ресурс, який не обмежується календарними термінами, а сам літальний апарат може експлуатуватися за оцінкою його технічного стану», — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, лопаті з композитів легко ремонтуються, довго служать, дозволяють взяти на борт вертольота більший вантаж, посилити потужність редукторів, забезпечують більш високу швидкість і дальність польоту, мають чудові експлуатаційні характеристики в гірських умовах.

Зазначено, що у 2020 році «Мотор Січ» планує перейти від виробництва лише моторів, до комплексного вертольотобудування. Підприємство вже освоїло і налагодило випуск практично всіх необхідних для вертольота МСБ-2 «Надія» деталей, фахівці розробили нову кабіну, редуктор з підвищеним ресурсом, а також новітній двигун п'ятого покоління.

Як очікується, вітчизняний вертоліт буде цивільним і на 40% складатися з композитних матеріалів.

Також підкреслюється, що композитне виробництво — одне з найбільш перспективних напрямків розвитку авіаційної промисловості, яке дозволить вже в найближче десятиліття замінити вироби з алюмінію і титану.

Слід зазначити, що композитні лопаті в Україні довго не вміли виробляти і імпортували їх з Росії. Також через відсутність власного виробництва лопатей Україна не могла розгорнути повноцінне виробництво вітчизняного вертольота.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Євробачення: стежити за порядком буде вертоліт

8 травня 2017, 11:46

У Києві дитину, яка запізнювалася до школи, доставили вертольотом. Фотофакт

16 березня 2017, 10:05

Освітлення в літаку визначатимуть пасажири

13 лютого 2017, 09:35

Останні новини за сьогодні: