Новини / Економіка / Уряд виділив 30 млн гривень на будівництво метро в Дніпропетровську
10 квітня 2011, 13:33
Розмір шрифта: А А А

Уряд виділив 30 млн гривень на будівництво метро в Дніпропетровську

Уряд виділив 30 млн гривень на будівництво метро в Дніпропетровську, Кабінет Міністрів, будівництво метро, Дніпропетровськ, пасажир
Уряд виділив 30 млн гривень на будівництво метро в Дніпропетровську

Кабінет Міністрів виділив 30 млн гривень компанії Дніпрометробуд (Дніпропетровськ), що спеціалізується на будівництві тунельних споруд і метрополітену, на будівництво метрополітену в Дніпропетровську.

Про це сказано в повідомленні Дніпропетровської обласної державної адміністрації. У повідомленні сказано, що кошти надійшли на рахунки підприємства на цьому тижні (4-9 квітня), що дозволить продовжити роботи з проходки.

«З початку відновлення робіт з будівництва метрополітену проведено 6 вибухів і пройдено 7,5 метрів лівого перегінного тунелю стовбура № 14. Видано на поверхню 300 кубометрів скельної породи», — сказано в повідомленні.

У повідомленні також сказано, що підприємством було проведено докладний аналіз технічного стану об'єкта будівництва, внесені зміни до проектно-кошторисної документації, вивчається можливість використання сучасних технологій будівництва, зокрема, механізованих гірничопрохідницьких комплексів.

Як повідомляло агентство, Дніпрометробуд в лютому відновив роботи з будівництва другого пускового ділянки першої лінії будівництва метрополітену в Дніпропетровську.

Дніпропетровський метрополітен експлуатує лінію 8 км з 6 станціями. Добове перевезення пасажирів становить 37,5 тис. чоловік.

Відкрите акціонерне товариство Дніпрометробуд займається будівництвом метрополітену в Дніпропетровську, 100% його акцій належить державі і управляється ФДМ.

Раніше, 28 лютого повідомлялося, що в Дніпропетровську відновлено будівництво метро. В даний час ведуться роботи з будівництва ділянки від станції Вокзальна до станції Центральна протяжністю 2,4 км.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: