Новини / Економіка / Національний банк України зняв обмеження з валютних переказів фізосіб
10 травня 2009, 08:31
Розмір шрифта: А А А

Національний банк України зняв обмеження з валютних переказів фізосіб

Національний банк України зняв обмеження з валютних переказів фізосіб, Національний банк України, покупка іноземної валюти, другий транш, МВФ, Юлії Тимошенко, фізособи
Національний банк України зняв обмеження з валютних переказів фізосіб

Національний банк України зняв обмеження на покупку іноземної валюти на міжбанківському ринку і на трансферти в неторгових транзакціях громадянами-резидентами і нерезидентами, введене 29 жовтня 2008 року, у розмірі 75 тисяч гривень в місяць.

 

Про це мовиться в ухвалі НБУ № 261 від 30 квітня, розісланому банкам в середу, воно вступає в силу з моменту підписання.

Відміна даного валютного обмеження є однією з попередніх умов виділення Україні другого транша кредиту standby Міжнародного валютного фонду у розмірі 2,8 мільярдів доларів.

Відповідно до домовленостей з місією МВФ, Нацбанк повинен був виконати цю умову до кінця квітня.

За словами прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко, очікується, що раду директорів МВФ розгляне питання виділення Україні другого транша кредиту 8 травня.

Як повідомлялося, на початку 2008 року НБУ утверділ правила здійснення фізліцамі грошових переказів за межу і усередині країни по поточних валютних неторгових операціях, лібералізував регламент пересилки українцями засобів за межі країни. Відповідно до цього рішення физлица-резиденти могли здійснювати за межі України переклади інвалюти без підтверджуючих документів в сумі, яка в еквіваленті не перевищує 15 тисяч гривень в один операційний день.

До перекладів фізліц по поточних валютних неторгових операціях відносяться, зокрема, переклади, пов’язані з оплатою праці, допомогою родичів, добродійною допомогою, відшкодуваннями по страхових випадках, преміями, успадкованими засобами, засобами по договорах дарування.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: