Новини / Економіка / Україна наростила експорт цукру в чотири рази
10 січня 2017, 12:31
Розмір шрифта: А А А

Україна наростила експорт цукру в чотири рази

Україна наростила експорт цукру в чотири рази, цукор, експорт, Державна фіскальна служба України, Укрцукор
Україна наростила експорт цукру в чотири рази

Експорт цукру з України склав близько 466 тис. тонн за підсумками 2016 року, що перевищує обсяг експорту в 2015 році більш ніж в чотири рази.

У грошовому еквіваленті сума експорту – $230 млн, передає «Слово і Діло», посилаючись на дані Державної фіскальної служби України.

У грудні експорт склав 130,6 тис. тонн, з початку нового сезону (протягом вересня-грудня) – більш ніж 345 тис. тонн. Раніше очікувалося, що експорт в поточному сезоні складе від 400 до 500 тис. тонн, враховуючи результат перших чотирьох місяців сезону, можна очікувати, що експорт буде ближче до другого значення.

Зазначимо, що за інформацією асоціації «Укрцукор», в поточному сезоні виробництво цукру в Україні вже перевищило 2 млн тонн. Загальне внутрішнє споживання цукру оцінюється в 1,5-1,6 млн тонн (перехідний залишок минулого сезону – трохи більше 200 тис. тонн).

Як повідомлялося раніше, Національна асоціація виробників цукру України має наміри домовитися про постачання цукру на найбільший світовий ринок, яким є Китай.

Також ціна на цукор залишилася незмінною після скасування Кабміном державного регулювання цін і становить 12,8-13,6 грн/кг.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

З України масово вивозять цукор за кордон

29 травня 2017, 14:31

Останні новини за сьогодні: