Новини / Економіка / Україна істотно наростила експорт своїх товарів у Китай
9 січня 2014, 09:19
Розмір шрифта: А А А

Україна істотно наростила експорт своїх товарів у Китай

Україна істотно наростила експорт своїх товарів у Китай, експорт, Україна, Китай, товари
Україна істотно наростила експорт своїх товарів у Китай

За перші 10 місяців 2013 року в країни СНД з України було експортовано 35,9% усіх товарів, до країн ЄС — 26% (за січень-жовтень 2012 року — відповідно 37% і 24,3%).
Про це свідчать дані Держстату.
Головними торговельними партнерами серед країн СНД як в експорті так і в імпорті товарів залишаються країни Митного союзу (Росія, Білорусь і Казахстан).
Найбільші експортні поставки товарів серед країн-членів ЄС здійснювалися в Польщу, Італію, Німеччину, Угорщину, Нідерланди та Іспанію. Серед інших країн світу найчастіше експортувалися товари в Туреччину, Китай, Єгипет, Індію, Саудівську Аравію, США та Ірак.
У загальному обсязі експорту найбільші поставки здійснювалися в Російську Федерацію — 24,5%, Туреччини — 6%, Китай — 4,4%, Польщі — 4%, Єгипет — 3,9%, Казахстану — 3,7% та Італії — 3,6%.
Серед найбільших країн-партнерів експорт товарів збільшився в Китай на 47,9% (за рахунок жирів та олій тваринного або рослинного походження, механічних машин, палив мінеральних, нафти і продуктів її перегонки), Туреччини — на 1,1% (за рахунок зернових культур, руд, шлаку і золи, добрив). Одночасно скоротився експорт Єгипет (на 14,6%), Російську Федерацію (на 13,8 %), Казахстан (на 10,1%), Польщі (на 5%) та Італії (на 3,3%).
Основу товарної структури українського експорту складають чорні метали та вироби з них, продукти рослинного походження, мінеральні продукти, механічні та електричні машини, продукція хімічної та пов'язаних з нею галузей промисловості, засоби наземного транспорту, літальні апарати, плавучі засоби, готові харчові продукти, жири та олії тваринного або рослинного походження.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: