Новини / Економіка / У бюджетному комітеті назвали реальний дефіцит бюджету
19 січня 2015, 12:58
Розмір шрифта: А А А

У бюджетному комітеті назвали реальний дефіцит бюджету

У бюджетному комітеті назвали реальний дефіцит бюджету, дефіцит бюджету, Анатолій Матвієнко, бюджетний комітет
У бюджетному комітеті назвали реальний дефіцит бюджету

Заступник голови фракції «Блок Петра Порошенко», член бюджетного комітету Верховної Ради Анатолій Матвієнко каже, що бюджет на 2015 рік приймався з порушеннями і його потрібно міняти. Про це він сказав в інтерв'ю «Главкому».

«Цей бюджет пройшов так, як ні один бюджет ще не ходив. У першому читанні має бути проект бюджетного комітету, Верховна Рада приймає його, передає уряду і той вносить його на друге читання. Нічого подібного не було, бюджетний комітет вдень і вночі збирав поправки, а потім це все каналізували і ніхто навіть не запитав думку комітету. За цей бюджет ми ще будемо мати можливість відповісти, якщо терміново не зробимо його людським», — зазначив Матвієнко.

Він прогнозує, що після консультацій з міжнародними інституціями та донорами бюджету знову внесуть до парламенту. «Ми не могли починати дискусію з МВФ, якщо не маємо хоч якогось розуміння балансу витрат і доходів. Це головна умова будь-якого позичальника. Ми пішли на серйозне обмеження витрат, надули доходи і в результаті показали якийсь уявний баланс. Прийнятий дефіцит в даний момент становить 64 млрд грн. Хоча реально ця цифра є не менше 120-130 млрд», — заявив Матвієнко.

На його думку, місія МВФ буде на цьому найбільше акцентувати свою увагу, і ми змушені будемо скорочувати витрати. «Без цього це буде непереборною проблемою наших переговорів з МВФ. Отже, це змусить нас ще раз переглянути бюджет і обмежити апетити, і тільки так ми вийдемо на поле компромісу», — сказав депутат.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Дефіцит робочих рук: яких фахівців не вистачає в Україні

31 травня 2017, 10:30

Глобальний прогноз: підвищення пенсійного віку неминуче

29 травня 2017, 10:10

В Україні не вистачає «доступних» ліків

16 травня 2017, 19:41

Дефіцит держбюджету знизився до 10 млрд гривень

27 квітня 2017, 16:56

Останні новини за сьогодні: