Новини / Економіка / 88% топ-менеджерів назвали Україну корумпованою
11 квітня 2017, 10:15
Розмір шрифта: А А А

88% топ-менеджерів назвали Україну корумпованою

88% топ-менеджерів назвали Україну корумпованою, Компанія EY, корупція, Україна
88% топ-менеджерів назвали Україну корумпованою

Компанія EY (колишня Ernst & Young) замовила дослідження в 41-й країні Європи, Близького Сходу, Африки та Індії. Члени рад директорів, керівники середньої і вищої ланки відповідали на питання, поширені корупція / хабарництво в їх країні. Дослідження проводилося і в Україні, де було опитано 100 співробітників компаній. 88 з них відповіли ствердно, що стало найгіршим показником серед всіх країн.

Про це повідомляється на сайті EY.
Крім того, 37% респондентів заявили, що готові запропонувати грошову винагороду в обмін на укладення або продовження контракту.
Діяльність контролюючих органів у сфері боротьби з корупцією позитивно оцінили лише 12% опитаних.
При цьому майже третина респондентів вірять в те, що притягнення до кримінальної відповідальності окремих співробітників сприятиме запобіганню шахрайства, хабарництва та корупції серед керівництва.
«Це дуже тривожні показники, на які варто звернути увагу політичному істеблішменту, і зокрема, представникам законодавчої, виконавчої та судової влади України. Необхідно істотно посилити заходи боротьби з корупцією, важливими компонентами якої повинні стати незалежність судової системи, запобігання конфлікту інтересів та прозорі практики корпоративного управління в державному секторі. Закликів до етичної поведінки з боку керівництва може бути недостатньо. Необхідні конкретні действи і показові приклади особистої відповідальності на найвищому рівні», — заявив Олексій Кредісов, керуючий партнер компанії EY в Україні.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: