Новини / Економіка / В ЄС не можуть назвати конкретні дати і розмір допомоги
27 лютого 2014, 12:41
Розмір шрифта: А А А

В ЄС не можуть назвати конкретні дати і розмір допомоги

В ЄС не можуть назвати конкретні дати і розмір допомоги, Європейська комісія, фінансова допомога, Олів'є Байї, Кетрін Ештон
В ЄС не можуть назвати конкретні дати і розмір допомоги

Європейська комісія «у прискореному режимі на максимальній швидкості» працює над різними варіантами надання Україні фінансової допомоги як в самій Комісії, так і з ключовими гравцями, які залучені до цього процесу, повідомив офіційний представник Європейської комісії Олів'є Байї.
При цьому він не зміг назвати конкретні дати і розмір можливої фінансової допомоги. «Ми чітко сказали, що хочемо допомогти і підтримати Україну в перехідному періоді, коли вона стоїть перед лицем економічних труднощів. У нас є тимчасові рамки — короткостроковий, середньостроковий і довгостроковий етапи. Ми не можемо позначити їх дати в даний час, не можемо конкретно сказати, коли ці періоди будуть, але ми над цим працюємо», — сказав він на брифінгу в Європейській комісії в Брюсселі в середу, відповідаючи на питання про часові рамки надання Україні фінансової допомоги.
Крім того, за словами Байї, Європейська комісія також працює і з ключовими партнерами, які є як і у Брюсселя, так і у Києва.
«Ми також сказали, що ключові актори, такі, як Росія, повинні бути притягнуті до пошуку рішення. Я не можу підтвердити різні варіанти і суми», — підкреслив представник Єврокомісії.
Представник глави європейської дипломатії Кетрін Ештон Майя Коцьянчич додала, що європейська сторона продовжує «фокусуватися на необхідних зусиллях».
«Над цим працюють у прискореному режимі», — сказала вона.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: