Новини / Економіка / Берлусконі обрав нового главу Центробанку Італії
20 жовтня 2011, 11:13
Розмір шрифта: А А А

Берлусконі обрав нового главу Центробанку Італії

Берлусконі обрав нового главу Центробанку Італії, Сильвіо Берлусконі, Італія, Центральний банк, Лоренцо Біні Смаги
Берлусконі обрав нового главу Центробанку Італії

Прем‘єр-міністр Сильвіо Берлусконі обрав кандидатуру нового глави Центробанку країни, повідомляє France Presse з посиланням на газету The Financial Times. За даними видання, на цю посаду висунутий член правління Європейського центрального банку (ЄЦБ) Лоренцо Біні Смаги.

Офіційно кандидатуру Лоренцо Біні Смаги прем’єр-міністр внесе на розгляд правління Центробанку в четвер, 20 жовтня. До цього моменту прес-служба Берлусконі, з якою зв‘язалося France Presse, коментувати повідомлення про кандидатуру нового глави ЦБ відмовилася. Правління ЦБ Італії має право висловити свої заперечення з приводу кандидатури, запропонованої прем’єр-міністром, проте не володіє правом вето.

Пост глави Центробанку Італії звільнився влітку 2011 року, коли займав його Маріо Драги став головою ЄЦБ. Банк Італії Драги очолював з 2006 року.
Вибір наступника Драги, за даними The Financial Times, спровокував черговий конфлікт всередині правлячої в Італії коаліції. Ім'я Лоренцо Біні Смаги, відзначає видання, не згадувалося в списку найбільш вірогідних кандидатів на пост глави ЦБ Італії. Повідомлялося, що Берлусконі підтримує висунення на цю посаду Фабріціо Саккоманні — заступника голови ЦБ Італії. Міністр фінансів Італії Джуліо Тремонті і ряд інших членів кабінету міністрів, в свою чергу, підтримували Вітторіо Грілло — главу казначейства.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Який відсоток українців хоче покинути країну через відсутність перспектив (опитування)

1 червня 2017, 20:42

Італійці вироблятимуть в Україні вітаміни

29 травня 2017, 19:01

Останні новини за сьогодні: