Новини / Економіка / Відрядження чиновників обходяться українцям в мільйони гривень
22 червня 2016, 16:59
Розмір шрифта: А А А

Відрядження чиновників обходяться українцям в мільйони гривень

Відрядження чиновників обходяться українцям в мільйони гривень, працівники КМДА, бюджет, відрядження, Віталій Кличко
Відрядження чиновників обходяться українцям в мільйони гривень

Відрядження чиновників витягують з бюджету мільйони гривень. Можновладці тільки цього року відвідали Пекін, Сеул, Тель-Авів, Амстердам, Оксфорд, Флоренція, Канни, Вашингтон, Мюнхен, Тбілісі, Єрусалим, Краків — це далеко не повний перелік міст, в яких в цьому році побували чиновники Київської міськадміністрації.

В бюджеті столиці цього року на закордонні відрядження для працівників КМДА передбачили 1,062 млн грн. Більшу частину суми — трохи більше 663 тис. Грн — встигли витратити за перші п‘ять місяців.Найчастіше за кордоном у службових справах буває мер Києва Віталій Кличко.

«З початку року він був в 10 службових закордонних відрядженнях. За два рази — в ФРН і США, по разу — в Швейцарії, Ізраїлі, Франції, Нідерландах, Італії та Великобританії», — розповіли в КМДА.

В разі, якщо частину витрат бере на себе приймаюча сторона, у міських чиновників з’являється можливість зробити досить тривалий службовий вояж. Так, найдовше відрядження в цьому році співробітників КМДА тривала з 9 травня по 1 червня і теж була здійснена в Китай.

Одна з останніх відряджень співробітників КМДА була в Сеул, з 6 по 11 червня. На форум літали заступник голови КМДА Ілля Сагайдак і директор департаменту транспорту Сергій Майзель.

«Пішоходам всюди абсолютний пріоритет. Мерія Сеула — приклад сучасності та елегантності. У метро — одна картка, поповнюється в автоматі. Ніякої готівки, ніяких зловживань. В ситуаційному центрі всі процеси автоматизовані, 10 тисяч відеокамер стежать за трафіком, фіксують порушення, навіть контролюють рівень води в річці», — поділився враженнями Сагайдак.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  В Україні створять раду міжнародних експертів для боротьби з корупцією

  1 червня 2017, 20:38

  Як відрядження позначаються на стані співробітників

  29 травня 2017, 18:01

  Поїхати в ЄС недорого: як економити на квитках, їжі та ночівлі

  25 травня 2017, 13:38

  Останні новини за сьогодні: