Новини / Економіка / Податкова обслужить великий бізнес за вищим розрядом
19 січня 2012, 08:58
Розмір шрифта: А А А

Податкова обслужить великий бізнес за вищим розрядом

Податкова обслужить великий бізнес за вищим розрядом, Державна податкова служба України, великий бізнес, центральний офіс
Податкова обслужить великий бізнес за вищим розрядом

Державна податкова служба України (ДПСУ) створила центральний офіс з обслуговування великих платників податків.

Як повідомили в прес-службі відомства, відповідний наказ (№ 45 від 17 січня 2012 року) підписав голова ДПСУ Олександр Клименко.

«Використовуючи успішні світові практики роботи з великим бізнесом, ми робимо черговий крок до перетворення податкової в сервісну службу високої якості. Для користувачів загальнонаціонального офісу буде працювати принцип «all inclusive» — тут будуть зібрані кращі фахівці, введені новітні сервісні послуги», — зазначив А. Клименко.

Таким чином, розпочато перший етап переведення великого бізнесу на обслуговування в центральний офіс з обслуговування великих платників податків. Дослідження департаменту фінансів Міжнародного валютного фонду свідчить: такі кроки значно покращують процедури адміністрування податків і зборів для бюджетоутворюючих підприємств, зокрема ПДВ, повідомляються в ДПСУ.
Податківці зазначають, що зараз міняються функції регіональних інспекцій з обслуговування великих платників. У той же час на період адаптації всі 11 територіальних відділень по роботі з великими платниками податків залишаться на місцях.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко розраховує на підтримку України з боку «Великої сімки»

20 травня 2017, 15:51

Порошенко сьогодні відвідає Великобританію

18 квітня 2017, 09:10

Останні новини за сьогодні: