Новини / Економіка / Офіційно: на єдиному казначейському рахунку — 4 млрд гривень
12 лютого 2013, 08:29
Розмір шрифта: А А А

Офіційно: на єдиному казначейському рахунку — 4 млрд гривень

Офіційно: на єдиному казначейському рахунку - 4 млрд гривень, Єдиний казначейський рахунок, Державна казначейська служба, розрахунково-касове обслуговування
Офіційно: на єдиному казначейському рахунку — 4 млрд гривень

Станом на початок лютого на єдиному казначейському рахунку Державної казначейської служби налічувалося 4,047 млрд. грн. Про це повідомляє «Укрінформ» із посиланням на прес-службу Держказначейства.

«Державна казначейська служба України забезпечена достатнім фінансовим ресурсом. На початок лютого поточного року залишок коштів на єдиному казначейському рахунку складав 4,047 млрд. гривень без урахування на валютних рахунках», — наголошується в повідомленні.

У відомстві пояснили, обсяг коштів, що обліковуються на єдиному рахунку, постійно змінюється: зростає під час надходження податків та інших обов'язкових платежів до державного та місцевих бюджетів і зменшується під час пікових навантажень при здійсненні витрат.

Чиновники стверджують, що в січні-лютому Державна казначейська служба в повному обсязі здійснює видатки за всіма бюджетними програмами, передбаченими Законом України «Про Державний бюджет на 2013 рік».

«На належному рівні здійснюється розрахунково-касове обслуговування розпорядників, одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів державного та місцевого бюджетів, загальна кількість яких на даний час становить 61 тисячу установ і організацій. В регіони своєчасно спрямований необхідний фінансовий ресурс для виплати заробітних плат, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат», — наголошується в повідомленні прес-служби.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні готують нову систему сплати податків і зборів

17 лютого 2017, 18:24

Держбюджет у січні перевиконано майже на 40%

2 лютого 2017, 10:07

Залишок коштів на єдиному казначейському рахунку в січні збільшився на 85,7%

2 лютого 2016, 10:36

Останні новини за сьогодні: