Новини / Економіка / Індонезія може обмежити імпорт борошна з України
8 червня 2013, 17:26
Розмір шрифта: А А А

Індонезія може обмежити імпорт борошна з України

Індонезія може обмежити імпорт борошна з України, Індонезія, мука, Україна, імпорт
Індонезія може обмежити імпорт борошна з України

У Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України вважають, що у Індонезії немає підстав для обмеження імпорту пшеничного борошна з України, яке може бути введено за результатами антидемпінгового розслідування імпорту борошна в країну.
Як повідомили УНІАН у прес-службі міністерства, про це заявив директор департаменту інвестиційно-інноваційної політики та розвитку державно-приватного партнерства Мінекономрозвитку Віктор Коваленко.
«Віктор Коваленко підкреслив, що відповідно до Угоди про захисні заходи українська сторона вважає, що немає підстав для застосування захисних заходів відносно імпорту пшеничного борошна в Індонезію, і наполягає на припиненні розслідування без застосування захисних заходів», — йдеться в повідомленні.
У Мінекономрозвитку України сподіваються, що індонезійська сторона прийме об'єктивне рішення за результатами спеціального захисного розслідування щодо імпорту пшеничного борошна, що дозволить українським виробникам здійснювати поставки борошна індонезійським споживачам на умовах справедливої ??конкуренції.
Нагадаємо, що Індонезія проводить розслідування щодо імпорту пшеничного борошна, в тому числі з України. Згідно офіційної позиції індонезійської сторони, обсяг імпорту пшеничного борошна значно збільшився і загрожує розвитку відповідної галузі промисловості Індонезії.
З грудня 2012 Індонезія ввела мита на імпорт пшеничного борошна в розмірі 20%, що призвело до припинення поставок борошна з України.
З липня по жовтень 2012 р. в Індонезію було поставлено 20,2 тис. т борошна з України. Основні експортери: комбінат хлібопродуктів «Тальне», Вінницький КХП # 2 і компанія «Енліль» (Харків).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: