Новини / Економіка / «3 +1» — тільки визначення вигоди для «свідомих»
19 липня 2011, 18:14
Розмір шрифта: А А А

«3 +1» — тільки визначення вигоди для «свідомих»

«3 +1» - тільки визначення вигоди для «свідомих», ціновий вимір, Сергій Яременко, митний союз, Україна
«3 +1» — тільки визначення вигоди для «свідомих»

«3 +1" з‘являється через те, що нинішнє наше керівництво хоче отримати вигоду в ціновому вимірі. Таку думку сьогодні під час прес-конференції висловив екс-заступник голови Національного банку України (НБУ) Сергій Яременко.

«Тому якщо відставити лукавство, то я вважаю, що ця формула» 3 +1»і всі ці недоговоркі, підрахунки — це тільки визначення вигоди для тих «свідомих», щоб щось довести і забалакати. Позиція, як я кажу, «свідомих» полягає в тому, що ми, вступивши в Європу, обов’язково інтегруємося. Але ми ніколи туди не інтегруємося ", — сказав експерт.

За його словами, «3 +1»з‘являється через те, що «нинішнє наше керівництво хоче отримати вигоду в ціновому вимірі».

«Залишившись за бар’єром, у нас ніхто цього не відбере. Це промахи підходу, завдань, які ставляться», — упевнений С. Яременко.

Нагадаємо, раніше українське керівництво заявило про те, що Україна має намір співпрацювати з Митним союзом по «інтригуючою» сьогодні більшість експертів формулою — «3 +1». На думку деяких політологів, це формула передбачає співпрацю з МЗ, не будучи його членом.

8 липня делегація Україна передала Росії пропозиції щодо співпраці України та Митного союзу у форматі «3 +1». Очікувалося, що вони будуть розглянуті на засіданні комісії МЗ 15 липня.11 липня прем'єр-міністр Росії Володимир Путін повідомив, що російські і українські урядові експерти активно працюють над запропонованим варіантом співпраці України з Митним союзом за схемою «3 +1».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: