Новини / Економіка / Девальвація гривни робить відпочинок дешевше
26 грудня 2008, 08:08
Розмір шрифта: А А А

Девальвація гривни робить відпочинок дешевше

Девальвація гривни робить відпочинок дешевше, туристи, Україна, відпочинок, гривна, криза, євро, долар
Девальвація гривни робить відпочинок дешевше

Наступного року Україна чекає значне зростання числа західних туристів, пов'язуючи його з девальвацією гривни. На тлі зміцнення долара і євро відпочинок на Україні тепер стає значно дешевшим. Програє гривна і по відношенню до рубаю: так, якщо в січні 2008 року на 100 рублів можна було купити 20 гривень, то зараз вже 28, повідомляє соб. корр. Travel.ru.

За даними міжнародної компанії Deloitte, зараз Україна знаходиться на 22-м місці серед європейських країн по числу туристів, що приїжджають сюди. Але найближчим часом, на думку аналітиків, її привабливість в очах гостей з-за кордону підвищиться.

Світова фінансова криза не стільки скорочує число охочих подорожувати, скільки перерозподіляє їх пріоритети. Туристи активніше цікавляться ськидочнимі і пропозиціями, що горять, і шукають будь-які варіанти здешевлення поїздок. З цієї причини вони вельми оперативно реагують на зміни курсів валют. Британський фунт, що впав, привернув в країну значні потоки, в першу чергу шоппинг-туристів. А Ісландія, що раніше займала нішу дорогого відпочинку, з падінням крони опинилася в числі цілком бюджетних напрямів.

Ця ж тенденція може розповсюдитися і на Україну – але тільки в тому випадку, якщо місцеві отельери і інші представники туристичного сектора не відреагують на кризу підвищенням цін.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: