Новини / Економіка / Нова стратегія партнерства Світового банку та України: 4 проекти
16 вересня 2011, 08:42
Розмір шрифта: А А А

Нова стратегія партнерства Світового банку та України: 4 проекти

Нова стратегія партнерства Світового банку та України: 4 проекти, Світовий банк, Микола Азаров, Мартін Райзер, партнерство, кредитні ресурси
Нова стратегія партнерства Світового банку та України: 4 проекти

Директор Світового банку по Україні, Білорусі та Молдові Мартін Райзер на зустрічі з прем‘єр-міністром України Миколою Азаровим у Києві презентував нову Стратегію партнерства СБ з Україною на 2012-2015 роки

Як повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, Райзер зазначив, що новая стратегія включає чотири пріоритети.

«Ми зараз працюємо над підготовкою чотирьох конкретних проектів. Це включає другу фазу проекту з покращення автошляхів та безпеки руху, проект фінансування розвитку міської інфраструктури, другу фазу проекту з модернізації української газотранспортної системи (спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком) і проект з модернізації соціальної допомоги», — сказав представник СБ.

За його словами, Світовий банк також готовий спільно з українським урядом розробити ще ряд проектів.

У свою чергу прем’єр-міністр Азаров наголосив на необхідності затвердження нової стратегії партнерства СБ і України. «Нам важливо затвердження стратегії партнерства СБ з України і надзвичайно важливо використати цей фінансовий ресурс на ключових для нас напрямках», — сказав Азаров.

Глава уряду підкреслив, що для України зараз є пріоритетним фінансування масштабних інфраструктурних проектів та проектів з енергозбереження. Зокрема, Україна зацікавлена ??у фінансовій підтримці СБ будівництва метро в Донецьку, гілки метро в Києві в напрямку Троєщини, спорудження кільцевої дороги навколо Києва і модернізації вітчизняної ГТС.

«Невеликі проекти ми можемо самі профінансувати, знаходячи внутрішні кредитні ресурси. А кредити Світового банку повинні спрямовуватися на реалізацію великих серйозних проектів», — підкреслив Азаров.

Він додав, що Стратегія партнерства Світового банку з Україною буде обговорюватися на засіданні Кабінету міністрів. «Ми в уряді розглянемо Стратегію партнерства і почнемо з вами працювати над її вдосконаленням», — підсумував Азаров.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Світовий банк підтримав проект пенсійної реформи

31 травня 2017, 17:28

Трамп закликав світових лідерів телефонувати йому на мобільний

31 травня 2017, 10:16

Українці живуть на 11 років менше, ніж європейці – Світовий банк

29 травня 2017, 09:56

Всесвітній банк виділив Україні $ 150 млн

3 травня 2017, 09:55

Останні новини за сьогодні: