Новини / Економіка / Пенсії виростуть з березня. Кому підвищать і на скільки
28 лютого 2019, 08:56
Розмір шрифта: А А А

Пенсії виростуть з березня. Кому підвищать і на скільки

Пенсії виростуть з березня. Кому підвищать і на скільки, Пенсії, пенсійна реформа, підвищення пенсій, автоматична індексація пенсій
Пенсії виростуть з березня. Кому підвищать і на скільки

В результаті індексації пенсії у березні підвищаться в середньому на 255 грн, повідомляє прес-служба міністерства соціальної політики з посиланням на міністра Андрія Реву.

На перше березня пенсії будуть автоматично перераховані для 10,2 млн пенсіонерів, середній розмір підвищення складе 255 грн «Це не означає, що усі отримають однаково 255 грн, адже засоби розподіляються згідно з формулою. Реальне підвищення станеться для 8 млн пенсіонерів, але підвищення не буде менше 100 грн», — сказав Рева.

Крім того, планується доплата до пенсії 1,9 млн пенсіонерів у розмірі 2410 грн, говориться в повідомленні.

«Чому саме така сума? Йдеться про додатковий ресурс, який був отриманий від закону про «євроблях». За ініціативою президента, засоби від растаможки євроблях в повному об'ємі спрямовані на підвищення пенсій. Йдеться про підтримку тих громадян, які мають повний страховий стаж, хто багато працював але мають низькі пенсії», — відмітив Рева.

За його словами, закон про пенсійну реформу, прийнятий в жовтні 2017 року, повернув системі пенсійного забезпечення принципи соціального страхування, згідно з якими пенсія має бути диференційованою і залежати від двох показників — страхового стажу і зарплати, яку отримували люди.

«Середнє підвищення пенсій в результаті реформи склало 561 грн, але це не означає що усі отримали таку суму підвищення, кожен отримав певну надбавку по впровадженій єдиній формулі», — пояснив міністр.

Згідно з новим принципом, автоматична індексація пенсій відбувається за двома основними показниками — 50т рівня зростання інфляції за попередній рік і 50оста середньої зарплати, відмітив Рева.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Пенсійний вік зросте для більшості пенсіонерів

2 червня 2017, 15:15

Трудових мігрантів можуть змусити платити в Пенсійний фонд

1 червня 2017, 20:57

Світовий банк підтримав проект пенсійної реформи

31 травня 2017, 17:28

Останні новини за сьогодні: