Новини / Економіка / Пенсійна реформа передбачає скасування пільгових пенсій — Гройсман
20 травня 2017, 16:17
Розмір шрифта: А А А

Пенсійна реформа передбачає скасування пільгових пенсій — Гройсман

Пенсійна реформа передбачає скасування пільгових пенсій - Гройсман, пенсійна реформа, пільгові пенсії, Володимир Гройсман
Пенсійна реформа передбачає скасування пільгових пенсій — Гройсман

Пенсійна реформа передбачає скасування з 1 січня 2018 року призначення пенсій на особливих умовах, в тому числі за вислугу років для всіх держслужбовців, крім військових, і окремих списків людей важких і шкідливих професій.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

 — Ми скасовуємо право на призначення пенсій за вислугою років для людей, які на сьогоднішній день страждали від того, що у них була мінімальна заробітна плата. Раніше їм краще було залишити роботу в продуктивному віці і піти на пенсію, різниці ніякої не було. Ми збільшили заробітну плату вчителям, лікарям. Надалі ми будемо робити ще більше підвищення, — сказав Гройсман.

Як уточнили в прес-службі уряду, реформа також предусмвтрівает скасування особливих умов виходу на пенсію, крім військовослужбовців.цьому контексті передбачено замінити механізм відшкодування пенсій за віком на пільгових умовах на сплату роботодавцем підвищеної ставки єдиного внеску в розмірі 15 і 7% за працівників, зайнятих на роботах, передбачених списками №1 і №2. Ці списки будуть розширені і введені з 1 січня 2019 років через Накопичувальний пенсійний фонд накопичувальних професійних пенсійних програм для окремих категорій осіб молодше 35 років.

Раніше ми розповідали, що всі пенсії хочуть перерахувати за новою формулою.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Анонімно 21 травня 2017, 11:48 ссылка
    Ну и на хрена зарабатывать вредный стаж? Народ,работайте почтальонами,всё равно на пенсию уйдут все в 100 летнем возрасте.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Пенсійний вік зросте для більшості пенсіонерів

2 червня 2017, 15:15

Трудових мігрантів можуть змусити платити в Пенсійний фонд

1 червня 2017, 20:57

Останні новини за сьогодні: