Новини / Економіка / ЄС затвердив виплату Україні першого траншу в сумі EUR31 млн на енергоефективність
16 вересня 2011, 21:22
Розмір шрифта: А А А

ЄС затвердив виплату Україні першого траншу в сумі EUR31 млн на енергоефективність

ЄС затвердив виплату Україні першого траншу в сумі EUR31 млн на енергоефективність, Європейський Союз, транш, енергетична стратегія, України, Микола Пашкевич
ЄС затвердив виплату Україні першого траншу в сумі EUR31 млн на енергоефективність

Європейський Союз затвердив виплату першого траншу у розмірі EUR31 млн за Програмою підтримки реалізації Енергетичної стратегії України у сфері енергоефективності.

Як повідомляє прес-служба Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, про таке рішення повідомив голова цього відомства Микола Пашкевич з посиланням на офіційний лист представництва Європейської комісії в Україні.

За словами М. Пашкевича, кошти передбачається направити на фінансування заходів з енергоефективності, як найбільш пріоритетних, в рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності та розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел та альтернативних видів паливана 2010-2015 рр..

Як повідомлялося, напередодні МЕРТ України оприлюднило проект порядку конкурсного відбору енергоефективних проектів для надання їм державної підтримки за кошти Державної цільової програми енергоефективності та розвитку виробництва енергоносіїв з відновлювальних та альтернативних видівпалива на 2010-2015 рр..

Згідно з проектом документа, на конкурсній основі будуть відбиратися проекти встановлення теплових насосів, електричного теплоакумуляційні обігріву і водопостачання, переведення котелень на відновлювальні види палива, впровадження когенераційних установок.

У документі виписані критерії оцінки проектів. Зокрема, для різних видів проектів оцінці підлягають ступінь зниження енергоємності виробництва, заміщення корисних копалин, скорочення викидів забруднюючих речовин, терміни реалізації та окупності проектів.

На реалізацію Державної цільової програми енергоефективності в 2011 році планується виділити з держбюджету 910 млн грн, а також залучити з боку місцевих бюджетів 2 млрд грн, з інших джерел — 27,97 млрд.грн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: