Новини / Економіка / У НБУ пояснили, чому гривня знову втрачає позиції
28 лютого 2016, 20:12
Розмір шрифта: А А А

У НБУ пояснили, чому гривня знову втрачає позиції

У НБУ пояснили, чому гривня знову втрачає позиції, українці, курс, нацвалюта, політична нестабільність
У НБУ пояснили, чому гривня знову втрачає позиції

Українці з кожним днем жахаються від нового курсу національної валюти по відношенню до долара і євро.На зростання курсу нашої валюти впливає не тільки політична обстановка в країні, але і цілий ряд інших факторів.Про це заявив заступник голови НБУ Олег Чурий.

За його словами, динаміку курсу до іноземних валют, в першу чергу, визначають такі чинники, як сезонне зниження ділової активності в січні і політичний аспект.«Зараз в Україні хвиля політичної нестабільності, і це дійсно вкрай негативно впливає на настрої бізнес-спільноти та населення», — зазначив Чурий.

Також він додав, що негативно впливає на курс національної валюти погіршення умов торгівлі України з основними торговельними партнерами, зниження цін на головні товари української експортної продукції, а також обмеження експорту в РФ і транзит вантажів через її територію.

«Серйозне зниження ціни на сировину відбивається як на експорт, так і на імпорті України, але різною мірою. На сировину (продукцію АПК і метали) припадає понад 60% українського експорту, в той час як на енергетичні ресурси, які теж дешевшають, припадає лише третина імпорту», — підсумував Чурий.
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: