Новини / Економіка / З'ясувалося, чому Росія виставила Україні рахунок на $ 7 мільярдів
1 лютого 2013, 08:32
Розмір шрифта: А А А

З'ясувалося, чому Росія виставила Україні рахунок на $ 7 мільярдів

З'ясувалося, чому Росія виставила Україні рахунок на $ 7 мільярдів, митний союз, Енергетичне співтовариство, Росія, Україна
З'ясувалося, чому Росія виставила Україні рахунок на $ 7 мільярдів

РФ тисне на українських партнерів за вступ до Митного союзу На сьогоднішній день одна з основних цілей України полягає в посиленні, як члена Енергетичного співтовариства. Про це 31 січня заявила народний депутат з фракції Партії регіонів Інна Богословська, повідомила прес-служба ПР. Інна Богословська також зазначила, що вимога «Газпрому» до України виплатити 7 млрд доларів пов'язана, зокрема, з тиском з приводу вступу до Митного союзу. На думку нардепа, реакція Росії, яка звикла бути монополістом в газовій сфері, викликана також тим, що українська влада робить реальні кроки до становлення нашої країни як конкурентного гравця енергетичного ринку.

 Парламентарій також заявила, що мета України — посилюватися як член Європейського енергетичного співтовариства: «Якщо ми продовжимо тиск на Європейське енергетичне співтовариство, то на сьогодні ми маємо реальну можливість стати серйозними гравцями в «заморожуванні» або будівництві «Південного потоку». Причому, з її слів, політична криза в Італії серйозно впливає на долю «Південного потоку».

Політик також зазначила, що Україна виконала всі вимоги Європейського енергетичного співтовариства.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: