Новини / Економіка / У Україні подешевшали послуги спецзв'язку
14 березня 2009, 08:14
Розмір шрифта: А А А

У Україні подешевшали послуги спецзв'язку

У Україні подешевшали послуги спецзв'язку, ДПСЗ, тарифи, пошта EMS
У Україні подешевшали послуги спецзв'язку

Державне підприємство спеціального зв‘язку (ГПСС) понизило тарифи на послуги спеціального зв’язку і пересилку міжнародних поштових відправлень прискореної пошти «EMS». Про це заявив заступник Міністра транспорту і зв‘язку — голова Держадміністрації зв’язку Олег Прожівальський.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Госсвязи, О.Проживальский відзначив, що зниження тарифів на послуги спецзв‘язки, споживачами яких є як бізнес-структури, а також державні установи, і фізичний особи — це реальний прояв гнучкості в питаннях тарифоутворення. «І це особливо важливо за нинішніх фінансово-економічних умов», — підкреслив О.Проживальский.

Таким чином, починаючи з 1 березня 2009 року, Державне підприємство спеціального зв’язку понизило плату за відправлення спеціального зв‘язку вагою понад 5 кілограм і плату за оголошену цінність відправлення спецзв’язку.

Упроваджена також нова структура тарифів на послуги з пересилки міжнародних поштових відправлень прискореної пошти «EMS»: тарифікація здійснюється до 0,5 кілограм включно, понад 0,5 кілограм до 1 кілограма включно, понад 1 кілограм.

Послуги з виїзду автомобіля і роботи фельд‘єгеря за перших 30 хвилин не платяться за умови: разової огорожі відправлень, в межах обласного (республіканського) центру і в межах районного центру в день обслуговування, на суму не менше чим 1000 грн. (без ПДВ і з урахуванням знижок).

Нові тарифи на послуги спеціального зв’язку і по пересилці міжнародних поштових відправлень прискореної пошти «EMS» введені згідно наказам Державного підприємства спеціальному зв'язку за N57 і N58 відповідно від 6 лютого 2009 року.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українські провайдери піднімуть свої ціни через блокування сайтів РФ

17 травня 2017, 15:45

У Києві зросли тарифи на воду: скільки доведеться платити мешканцям

14 травня 2017, 15:04

«Укрпошта» ввела послугу бюджетної доставки

11 травня 2017, 10:05

Деяким українцям доведеться серйозно витратитись на мобільний зв'язок

28 квітня 2017, 17:18

Останні новини за сьогодні: