Новини / Економіка / З жовтня в Україні подорожчають авіаквитки
3 серпня 2010, 15:03
Розмір шрифта: А А А

З жовтня в Україні подорожчають авіаквитки

З жовтня в Україні подорожчають авіаквитки, Мінтрансзв'язку, аеронавігаційні послуги, підвищення, Ціна, авіаквитки, авіакомпанія, Візз Ейр Україна, авіаційна галузь, Украерорух, перевезення
З жовтня в Україні подорожчають авіаквитки

Мінтрансзв‘язку планує підвищити вартість аеронавігаційних послуг для авіакомпаній. Це підвищення може відбитися на ціні авіаквитків

Мінтрансзв’язку виступило з ініціативою збільшити плату за послуги аеронавігації в повітряному просторі України з 1 жовтня 2010 року.

Згідно з підготовленим відомством проекту наказу, пропонується збільшити плату за обслуговування на маршруті на 22,3% — до EUR45, 56 на 50 метричних тонн злітної маси і ортодромічної відстані 100 км.

Проект документу також передбачає підвищення ставки за обслуговування на підході та в районі аеродрому на 28,6% — до EUR7, 56 на 50 метричних тонн злітної маси і ортодромічної відстані 100 км.

Бюджетний авіаперевізник виступив проти подорожчання

Авіакомпанія «Візз Ейр Україна»виступає проти підвищення вартості аеронавігаційних послуг, запропонованої Міністерством транспорту і зв‘язку.

«Будь-яке підвищення негативно відіб’ється на українській авіаційній галузі, яка нині й так страждає від безлічі дірок. Ми — проти цього і закликаємо авіаційні влади здійснити ретельний внутрішній аудит та комплексну оцінку, щоб визначити сфери для поліпшення. Це досить-таки слабкий аргумент, що будь-яке поліпшення може відбуватися тільки шляхом підвищення вартості послуг. Наші пасажири навряд чи охоче погодяться з поясненням, що тільки тому, що «Украероруху» (Державному підприємству з обслуговування повітряного руху) потрібні додаткові кошти, ми змушені підвищити вартість авіаперельотів. Це, безумовно, не вихід», — повідомила член ради директорів«Візз Ейр Україна»Наталія Казмер.

На її думку, «Украероруху» необхідно суттєво підвищити рівень аеронавігаційних послуг, однак робити це потрібно за рахунок «збільшення ефективності і поліпшення управління процесами і потоками операцій».

Хоча Мінтрансзв‘язку вказувало, що підвищення вартості аеронавігації не відіб’ється на вартості квитків, оскільки аеронавігаційна складова в собівартості перевезень зросте на 0,3% — до 1,1%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: