Новини / Економіка / Економіка України покаже мінус за підсумками року
31 жовтня 2013, 11:50
Розмір шрифта: А А А

Економіка України покаже мінус за підсумками року

Економіка України покаже мінус за підсумками року, економічна ситуація, іноземні кредитори, ВВП, Світовий банк, торговельні відносини
Економіка України покаже мінус за підсумками року

Погіршення економічної ситуації робить ілюзорними надії іноземних кредиторів на те, що Україні другий рік поспіль вдасться втриматися від падіння ВВП. Про це пише «Комерсант-Україна».

В ЄБРР і Світовий банк поки ще очікують нульового приросту економіки, а в МВФ — зростання на 0,4%. «Швидше за все, в IV кварталі ми все ж побачимо зростання на рівні 1%, однак цього буде недостатньо для досягнення позитивного результату за підсумками року», — заявив провідний економіст блоку «Фінансові ринки» Креді Агріколь Банку Олександр Печерицин.

«Ситуація не поліпшується, тому зростання в IV кварталі може і не відбутися. У такому разі річний спад економіки становитиме 0,8-1%», — очікує керівник аналітичного департаменту SP Advisors Віталій Ваврищук.

Погіршити ситуацію може чергове загострення торговельних відносин з Росією. Вчора Федеральна служба по ветеринарному і фітосанітарному контролю РФ ввела тимчасові обмеження на поставки продукції ще двох українських м'ясопереробних підприємств. При цьому країни Митного союзу готові підняти мита на українську продукцію, що, ймовірно, відбудеться лише наступного року.

Нагадаємо, вчора Державна служба статистики повідомила про те, що реальний ВВП порівняно з III кварталом минулого року скоротився на 1,5%, а з попереднім кварталом — на 0,4%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: