Новини / Економіка / Бюджет отримав півмільярда від ввезення мобільних
9 серпня 2011, 12:29
Розмір шрифта: А А А

Бюджет отримав півмільярда від ввезення мобільних

Бюджет отримав півмільярда від ввезення мобільних, державний бюджет, імпорт, мобільні телефони, митні платежі
Бюджет отримав півмільярда від ввезення мобільних

У першому півріччі 2011 року надходження до бюджету від офіційного імпорту мобільних телефонів склали понад 520 млн. грн. Мова йде про митні платежі при оформленні імпортованої техніки

Про це за підсумками діяльності за перше півріччя повідомляють в Українському державному центрі радіочастот (Укрчастотнагляд). При цьому, у першому півріччі відомство надало 2254 дозволів на ввезення радіоелектронних засобів (до них належать і мобільні), з них в II кварталі — 1173.

Нагадаємо, УДЦР перевів систему, що здійснює в Україну облік «білих», «сірих» і «чорних» мобільних телефонів з дослідної в промислову експлуатацію.
В рамках системи працює державна база даних кодів IMEI імпортованих в Україну мобільних терміналів. Кількість легально завезених в Україну мобільних телефонів за станом на 28 квітня 2011 року становитиме 95,5 млн. кодів. Всього в базі налічується майже 103 млн. кодів мобільних терміналів.

У I кварталі цього року обсяг поставок мобільних телефонів і смартфонів в Україну в штучному вираженні склав 1,9 млн.штук і виріс на 18% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Такі дані наводяться в щоквартальному звіті аналітичної компанії «IDC України». Експерти відзначають, що після вибухового зростання поставок мобільних пристроїв в минулому році, коли продажі по відношенню до 2009 р.виросли вдвічі, спостерігається деяка стабілізація ринку.

Нагадаємо, що минулого року в Україну було поставлено майже 8,7 млн. мобільних телефонів і 966 тис. смартфонів, за даними тієї ж компанії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Життя без бар'єрів: Мінрегіон зобов’язав будувати доступні для інвалідів будівлі

22 березня, 08:19

Останні новини за сьогодні: