Новини / Економіка / Українцям пообіцяли нову середню зарплату
31 травня 2017, 17:17
Розмір шрифта: А А А

Українцям пообіцяли нову середню зарплату

Українцям пообіцяли нову середню зарплату, середня заробітна плата, нарада, робота Держпраці, Володимир Гройсман
Українцям пообіцяли нову середню зарплату

Середня заробітна плата в Україні сьогодні становить 6600 гривень, а до кінця року цей показник може зрости до 7100 гривень.

Прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка провести спеціальне селекторну нараду з питань виконання вимог законодавства щодо виплати мінімальної заробітної плати в Україні. Про це Глава Уряду сказав в ході засідання Кабінету Міністрів.

«Думаю, треба провести нараду щодо мінімальної зарплати. Треба активізувати роботу Комісії (спеціального урядового органу) на місцях. Не можна допустити, щоб працюючого хтось обмежував право отримувати гідну зарплату. Минуло у нас 5 місяців (з моменту вступу в силу норми про встановлення мінімальної зарплати на рівні 3200 грн), і нам треба жорстко попрацювати з місцевою владою, щоб дійти до кожного підприємства, де приховано виплачується зарплата. Там, де працюють неофіційно — там забирають право на гідну пенсію. Будь ласка, просив би: проведіть нараду, активізуйте роботу Держпраці, місцевої влади влади, ГФС».
Окремо Глава Уряду торкнувся питання оцінки показника середньої зарплати в контексті перегляду макропоказників розвитку економіки. Зміна показників Уряд також ухвалив в ході засідання в середу. «Зараз стільки інформації, в тому числі помилковою. Її треба швидше спростовувати, і люди будуть розуміти», — сказав Прем'єр-міністр. Він додав, що всі побоювання спростовуються цифрами.

«Мова йде про те, що середня зарплата зросла і зросла кількість платників єдиного соціального внеску з початку року», — зазначив Володимир Гройсман і нагадав, що за прогнозом Уряду показник середньої зарплати становитиме 7100 грн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Кабміні пригрозили тюремними термінами за дірки на дорогах

30 травня 2017, 15:27

У Гройсмана розповіли, на що чекати українцям від реформи ринку землі

30 травня 2017, 08:06

«Ощадбанк» хоче дати бізнесу нову систему бухобліку замість «1С»

23 травня 2017, 20:15

Підвищення пенсій не вплине на субсидії — Гройсман

20 травня 2017, 19:22

Останні новини за сьогодні: