Новини / Економіка / Посол Норвегії розповів, чим Україна цікава для його країни
20 травня 2019, 10:38
Розмір шрифта: А А А

Посол Норвегії розповів, чим Україна цікава для його країни

Посол Норвегії розповів, чим Україна цікава для його країни, норвезькі інвестори, інвестор, сонячні панелі, український бізнес, енергетика
Посол Норвегії розповів, чим Україна цікава для його країни

Головною пріоритетною сферою інтересу норвезьких інвесторів в Україні є відновлювальна енергетика. Про це в інтерв‘ю журналу НВ розповів сьомий посол Норвегії в Україні Уле Тер’є Хорпестад.

Хорпестад нагадав, що норвезька компанія Scater Solar вже будує сонячні панелі в Черкаській області, а інша компанія — NBT — інвестує близько мільярда євро в вітряні парки Херсонської області.

«У вас дуже вигідні зелені тарифи, а то, що Україна обрала напрямок на інтеграцію з європейськими країнами, все це позитивні сигнали для наших інвесторів», — зазначив дипломат.

У той же час, Хорпестад підкреслив, що норвезький бізнес турбують корупція, відсутність незалежних судів і верховенства права. Ці фактори посол назвав стримуючими і для Пенсійного фонду Норвегії — найбільшого суверенного фонду планети з активами близько $ 1 трлн. Поки фонд зробив лише невеликі інвестиції в український агросектор.

У той же час дипломат відзначив і поліпшення бізнес-клімату в Україні.

«Ті інвестори, які вже зараз працюють з Україною, розповідають мені, що за останні три-п'ять років інвестиційний клімат і умови в Україні помітно покращилися», — сказав посол.

Ще однією зі сфер, в яких український бізнес може розраховувати на пошук норвезьких партнерів, Хорпестад назвав IT-сектор.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: