Новини / Економіка / Укрзалізниця відклала підвищення тарифів на пасажирські перевезення
13 лютого 2017, 15:39
Розмір шрифта: А А А

Укрзалізниця відклала підвищення тарифів на пасажирські перевезення

Укрзалізниця відклала підвищення тарифів на пасажирські перевезення, залізничні пасажирські перевезення, сервіс, підвищення тарифів
Укрзалізниця відклала підвищення тарифів на пасажирські перевезення

Підвищення тарифів на залізничні пасажирські перевезення буде можливо тільки після поліпшення рівня сервісу. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook голова правління ПАТ Укрзалізниця Войцех Балчун.

Він зазначив, що індексація тарифів на перевезення — життєво важливе питання для Укрзалізниці, але дуже неприємний для вантажовідправників і пасажирів. Глава УЗ зазначив, що тема підвищення цін обговорюється на всіх рівнях, але рішення буде прийнято тільки після поліпшення сервісу для пасажирів. «Пасажирські перевезення — це наша унікальна публічна місія, яку ніхто інший, крім нас, не здатний забезпечити. Це великі можливості, але і велика відповідальність. Дискутуємо про індексацію пасажирських тарифів у своєму колі, на правлінні, при стратегічній сесії з нашої пасажирської вертикаллю, у високих урядових кабінетах. На сьогодні схиляємося до наступної моделі: спочатку показуємо реальні результати поліпшення сервісу для пасажирів, задіємо внутрішні резерви для оптимізації роботи пасажирського господарства, домагаємося від працівників належного ставлення до своїх обов'язків. І тільки потім повертаємося до теми тарифів», — зазначив Балчун.

Нагадаємо, до цього глава УЗ заявляв, що рішення про підвищення тарифів на пасажирські залізничні перевезення на 25% було прийнято в Мінінфраструктури і Мінекономрозвитку.

Раніше глава Мінінфраструктури Володимир Омелян заявив, що вартість тарифів на пасажирські та вантажні залізничні перевезення поки не буде збільшена. За даними Мінінфраструктури, поки проект, запропонований Укрзалізницею щодо можливого підвищення тарифів на пасажирські, так і вантажні перевезення, проходить громадське обговорення, яке триватиме до 18 лютого.

У листопаді 2016 року «Укрзалізниця» внесла на розгляд відповідних міністерств і відомств питання індексації тарифів на пасажирські перевезення на 35%. Компанія запропонувала індексувати тарифи в два етапи: в першому кварталі і в четвертому щоразу на 16%. За розрахунками, зміна тарифу збільшить вартість проїзду в середньому лише на 19,4%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

5 грн — не межа? У КМДА підтвердили підвищення цін на проїзд і назвали економічно обґрунтовані тарифи

24 травня 2017, 19:00

В Києві знову планують підняти ціни на проїзд

24 травня 2017, 08:06

Найбільший український інтернет-провайдер з 1 червня підвищить тарифи на 12%

23 травня 2017, 20:07

В Україні намічається нове рекордне підвищення комунальних тарифів

19 травня 2017, 14:12

Останні новини за сьогодні: