Новини / Економіка / Великобританія підвищила консульські збори за оформлення віз
2 жовтня 2010, 13:48
Розмір шрифта: А А А

Великобританія підвищила консульські збори за оформлення віз

Великобританія підвищила консульські збори за оформлення віз, Великобританія, консульські збори, віза, іммігранти, Деміен Грін
Великобританія підвищила консульські збори за оформлення віз

Влада Великобританії з п‘ятниці знову підвищила консульські збори за оформлення віз та інші імміграційні послуги для громадян іноземних держав, йдеться в повідомленні Прикордонного агентства МВС Сполученого Королівства
Британська влада регулярно переглядає консульські збори з урахуванням інфляції, витрати на обробку документів та необхідність компенсації бюджетних витрат на підтримку іммігрантів.

З 1 жовтня підвищені розцінки на ті види віз та дозволів на перебування в країні, які субсидуються урядом.

У їх числі — стандартні шестимісячні багаторазові візи для туристів, бізнесменів, родичів, естрадних артистів, спортсменів та інших категорій іноземців, що прибувають з короткостроковими візитами. Вартість їх оформлення підвищується до 70 з 68 фунтів стерлінгів, при тому, що витрати на оформлення однієї такої візи становлять 140 фунтів, наголошується в повідомленні.

Студентська віза по категорії Tier 4 відтепер обійдеться в 220 фунтів замість колишніх 199, що як і раніше трохи нижче її собівартості в 240 фунтів, вказується в повідомленні агентства. Звільнено від сплати збору студентів-стипендіатів Chevening, Fullbright, British Marshall та деяких інших фондів.

Без змін залишено збір за оформлення транзитної візи — 47 фунтів.

З 1 листопада поточного року також планується підвищити консульські збори для тих типів віз, які вже зараз дорожче собівартості. Перш за все це довгострокові туристичні та бізнес-візи, дозволи на в’їзд для категорій Tier 1 (висококваліфіковані мігранти), Tier 2 (трудові мігранти з гарантією компанії-спонсора) і Tier 5 (тимчасові працівники), продовження тимчасових посвідчень на проживання всередині Сполученого Королівства, а також послуги з оформлення постійного виду на проживання і британського громадянства.

Коментуючи підвищення консульських зборів, міністр з імміграційних справ Сполученого Королівства Деміен Грін нагадав, що це є частиною політики державної економії нового уряду країни.

«Уряд знову розглянув співвідношення часток витрат, які лягають на візових заявників і на британських платників податків, і ми вважаємо, що підвищення тарифів робить це співвідношення більш справедливим і служить інтересам Сполученого Королівства», — вказав він.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Порошенко розраховує на підтримку України з боку «Великої сімки»

20 травня 2017, 15:51

Останні новини за сьогодні: