Новини / Економіка / Україна підвищить рівень енергетичної безпеки
6 серпня 2010, 15:05
Розмір шрифта: А А А

Україна підвищить рівень енергетичної безпеки

Україна підвищить рівень енергетичної безпеки, атомні електростанції, енергетична стратегія, виробництво, потужності, енергетична безпека, уран, аес
Україна підвищить рівень енергетичної безпеки

До 2030 року Україна планує збільшити потужність атомних електростанцій до 29,5 млн. КВт. Про це заявив Міністр палива та енергетики Юрій Бойко.

«Грунтуючись на положеннях Енергетичної стратегії України на період до 2030 року, схваленої урядом України в 2006 році, передбачається, що до 2030 року виробництво атомної електроенергії буде збільшено майже в 2,5 рази, a встановлені потужності атомних станцій — до 29,5 млн. КВт», — цитує чиновника прес-служба відомства.

Першочерговим завданнями на даний момент, за словами Ю. Бойка, є будівництво і введення в експлуатацію до кінця 2016 року двох нових енергоблоків потужністю 2 млн. КВт на Хмельницькій АЕС. Він також додав, що пріоритетним для України є проведення робіт з розвитку ядерно-паливного комплексу з розробки покладів уранової руди.

«Реалізація цього напрямку в енергетиці дозволить створити додатковий ресурс для підвищення рівня енергетичної безпеки і відповідної зміни енергетичного балансу не тільки нашої країни. Сьогодні видобуток уранової руди здійснюється в обсязі 30% від потреби АЕС України. Планується до 2015 року забезпечення ураном всіх діючих енергоблоків АЕС, a в період до 2030 року — збільшення виробництва урану до 6,4 тис. тонн на рік», — сказав Ю. Бойко.

У січні-липні 2010 року українські АЕС виробили 50,7697 млрд. КВт-годин електроенергії, що становить 103,8% від планового завдання. Частка АЕС у виробництві електроенергії в Україні становить 47,1%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: