Новини / Економіка / Уряд готовий підтримати бізнес, який створює додану вартість — Гройсман
30 березня 2017, 18:45
Розмір шрифта: А А А

Уряд готовий підтримати бізнес, який створює додану вартість — Гройсман

Уряд готовий підтримати бізнес, який створює додану вартість - Гройсман, уряд, бізнес, інвестиції, Володимир Гройсман
Уряд готовий підтримати бізнес, який створює додану вартість — Гройсман

Уряд готовий підтримати бізнес, який створює додану вартість всередині країни і намагається максимально сприяти успіху інвестування в українську економіку, запроваджуючи необхідні механізми розвитку всього ланцюга виробництва.

Про це заявив Прем‘єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із підприємцями на майданчику компанії Eurogold Industries Ltd, яку глава уряду відвідав у рамках його робочої поїздки до Житомирської області, повідомляє прес-служба КМУ.

«Яка моя філософія, у чому моя зацікавленість — я би хотів, щоби ваші інвестиції були успішними. Я би хотів, щоб ви поглиблювали переробку і створювали додану вартість в Україні. У цьому контексті ми готові вас супроводжувати і відганяти від вас «нечисть», яка ще можливо залишилася — людей, що заважають економічному зростанню, в тому числі з контролюючих структур», — сказав Гройсман.

За словами Прем’єр-міністра, треба «знайти абсолютно розумний баланс у тому, що маємо підтримувати легальний, відкритий, публічний бізнес, усі інші мають бути поза нашою увагою з точки зору супроводження».

«Але точно маємо зробити все для того, щоб не дати можливості «сірому», «чорному» бізнесу розвиватися, тому що він вбиває вашу конкурентоздатність. Це для нас теж спільний виклик», — підкреслив Гройсман.Він зазначив, що забезпечення економічного зростання — найголовніший пріоритет уряду. Саме тому, уже створена ціла низка інституцій, які опікуються економічними процесами: Офіс залучення та підтримки інвестицій, що супроводжує інвестпроекти, Національний комітет з промислового розвитку, діяльність якого спрямована на відновлення кооперації між промисловими підприємствами, та Офіс з просування експорту.

«Ці три інституції, які ми створили, якраз покликані кожен вирішити свій ланцюг — інвестиції в економіку, відродження промисловості і підтримка експорту», — зазначив Гройсман, додавши, що Україна володіє багатьма технологіями, які можна впроваджувати й розвивати.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: