Новини / Економіка / Ющенко представив пропозиції щодо Дерективів для газових переговорів з РФ
8 листопада 2007, 09:32
Розмір шрифта: А А А

Ющенко представив пропозиції щодо Дерективів для газових переговорів з РФ

Ющенко представив пропозиції щодо Дерективів для газових переговорів з РФ, Віктор Ющенко, пропозиції, Газові переговори, Юрій Бойко, Янукович, Росія, газ
Ющенко представив пропозиції щодо Дерективів для газових переговорів з РФ

 Президент України Віктор Ющенко представив свої пропозиції, на базі яких будуть сформовані Директиви для української урядової делегації щодо ведення газових переговорів з російською стороною. Делегацію очолить Юрій Бойко, повідомляє прес-служба глави держави.

Президент озвучив свої пропозиції під час зустрічі з секретарем Ради національної безпеки і оборони Іваном Плющем, міністром палива та енергетики України Юрієм Бойком, міністром закордонних справ України Арсенієм Яценюком.

Бойко інформував главу держави про ситуацію на газовому ринку. Насамперед, йшлося про ціну на газ та його транзит.

31 жовтня Янукович доручив міністрові Бойку максимум за десять днів завершити переговори з російським ВАТ «Газпром» щодо ціни на газ наступного року.

Звертаючись до Бойка, прем'єр зазначив: «Я вам даю доручення на завершення переговорів найближчим часом. Тиждень — десять днів, не більше. Тому що це дуже важливе питання, і воно стримує нас і роботу над складанням бюджету на 2008 рік і програми соціально-економічного розвитку».

Янукович також заявив, що підтримує позицію Президента України стосовно того, що ціна, про яку зараз кажуть, не підходить для України.

За його словами, вона не повинна бути вищою 150-160 доларів.

Учора, 6 листопада, Бойко повідомив, що Україна і Росія ведуть переговори про ціну на імпортний природний газ на 2008 рік в рамках цінового коридору 150-160 доларів за тисячу кубометрів.

Міністр сказав, що переговори «дійсно відбуваються в межах цього коридору, і ми вважаємо, що досягнемо взаєморозуміння з нашими партнерами щодо рівня цін», але відзначив, що переговори ще не закінчені і поки рано говорити про якісь остаточні підсумки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: