Новини / Економіка / Нацбанк попередив про зниження депозитів
13 листопада 2012, 08:37
Розмір шрифта: А А А

Нацбанк попередив про зниження депозитів

Нацбанк попередив про зниження депозитів, відсоткові ставки, депозит, банківський вклад, Наталія Іваненко, фонд гарантування вкладів, Сергій Мамедов
Нацбанк попередив про зниження депозитів

Відсоткові ставки за депозитними вкладами в українських банках найближчим часом почнуть знижуватися
Про це в ході конференції газети «Сегодня» повідомили директор департаменту нормативно-методологічного забезпечення банківського регулювання та нагляду Національного банку України (НБУ) Наталія Іваненко.
«Вже зараз починається тенденція до зниження відсоткових ставок за депозитами», — сказала Іваненко.

Також, директор департаменту НБУ заявила, що вивчається питання диверсифікації розміру відрахувань банків у Фонд гарантування вкладів залежно від рівня ставок за депозитами.
«Нацбанк безумовно відстежує відсоткові ставки за депозитами, здійснюючи таки чином свої наглядові функції. Зараз немає, якихось рамок, що обмежують депозитні ставки. На сьогоднішній день, ми розглядаємо питання, щоб враховувати відсоткові ставки, за якими залучаються депозити. Це питання на стадії вивчення», — сказала Іваненко.

Як повідомляли «Коментарі», раніше виконавчий директор Незалежної асоціації банків України (НАБУ) Сергій Мамедов заявляв, що після проведення в Україні парламентських виборів в досить короткий проміжок часу відбудеться зниження ставок за банківськими депозитами.

Нагадаємо, у вересні депозитні вклади українців в доларах зросли майже на 0,6 млрд., і за станом на 1 жовтня становили $ 21,1 млрд., а населення купило у банків валюти на $ 2 млрд. 909,6 млн., при цьому продавши тільки на $ 1 млрд. 108 млн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Скільки грошей українці зберігають на депозитах

4 червня 2017, 20:15

Високий статус. Чим корисні елітні банківські карти

30 травня 2017, 10:43

Останні новини за сьогодні: