Новини / Економіка / Економіку України зарахували до найбільш перспективних
15 листопада 2011, 12:09
Розмір шрифта: А А А

Економіку України зарахували до найбільш перспективних

Економіку України зарахували до найбільш перспективних, Україна, перспективні економіки, Майкл Грімм, Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами Україні
Економіку України зарахували до найбільш перспективних

Україна входить в першу п'ятірку найбільш перспективних економік світу, на рівні з такими країнами як Китай, Індія і Сінгапур. Про це заявив конгресмен від штату Нью-Йорк Майкл Грімм при відкритті другого етапу роуд-шоу національних проектів Україна в Нью-Йорку, повідомляє Державне агентство з інвестицій та управління національними проектами України.

За його словами, США повинні звернути увагу на потенціал Україні, адже існує безліч можливостей співпраці між нашими двома країнами, і таке партнерство є логічним. Конгресмен також перерахував ключові переваги України та найбільш перспективні галузі.

«Є кілька сфер, в яких ми можемо побудувати міцну базу для партнерства: енергетична сфера, сільське господарство, туризм та інфраструктура. Я хотів би підкреслити, що сьогодні Україна володіє значним запасом природного газу, що може гарантувати світу альтернативу залежності від нафти. Цей потенціал дозволить Україні стати найважливішим гравцем у наступні 10-20 років», — підкреслив М. Грімм.

М. Грімм також відзначив головні тенденції економіки України. «Я довгий час стежив за розвитком Україні. На відміну від великих економік, України демонструє показники зростання ВВП. США довгий час не може цього досягнути і, як довели останні події, про зростання ВВП в Європі теж не варто згадувати. Одночасно очікується що приріст ВВП України складе 5,1% в 2011 році. Це, а також перспектива підписання Угоди про зону вільної торгівлі між ЄС і Україною є ключовими аргументами на користь інвестиційного співробітництва між Україною та США», — зазначив М. Грімм.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

3 червня 2017, 16:31

В Україні збільшується виробництво круп

2 червня 2017, 08:37

Останні новини за сьогодні: