Новини / Економіка / Українським тваринникам доведеться декларувати доходи від продажу
3 травня 2017, 15:13
Розмір шрифта: А А А

Українським тваринникам доведеться декларувати доходи від продажу

Українським тваринникам доведеться декларувати доходи від продажу, фермери, податкова інспекція, продукція тваринництва, доходи
Українським тваринникам доведеться декларувати доходи від продажу

Якщо фермери отримують від вирощування тварин дохід, що перевищує 100 розмірів мінімальної зарплати, їм необхідно подавати в податкову інспекцію певні види звітності.

У чинному Податковому кодексі йдеться, що в разі продажу власноруч вирощеної продукції тваринництва доходи, отримані в результаті продажу, не оподатковуються, якщо їх сума протягом року не перевищує 100 розмірів мінімальної зарплати. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Асоціації свинарів України (АСУ).

Станом на 2016 рік сума, яка не підлягала оподаткуванню, становив 137,8 тис. грн, у 2017 році — 320 тис. грн.
В АСУ кажуть, що фізичним особам, доходи яких не перевищують зазначену суму, не потрібно отримувати довідки для надання в податкову.

Разом з тим Асоціація свинарів України пояснила, що якщо розмір доходів від продажу продукції тваринництва перевищує цю суму, то фермеру необхідно подавати до податкової інспекції довідку про самостійне вирощування, розведення, відгодівлі продукції тваринництва. Щоб її отримати, потрібно звернутися до сільської, селищної або міської ради за місцем проживання.У тому випадку, якщо довідка підтверджує, що продукція тваринництва була вирощена саме цим фермером, йому доведеться заплатити податок з доходу, що перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати.

«Якщо їм це не підтверджено, доходи від продажу підлягають декларуванню по закінченню року (до 1 травня) і оподатковуються на загальних підставах: податком на доходи за ставкою 18% і військовим збором — 1,5%», — повідомили в АСУ.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: