Новини / Економіка / У НБУ хочуть прив'язувати гривню не до долара, а до євро
29 травня 2017, 10:31
Розмір шрифта: А А А

У НБУ хочуть прив'язувати гривню не до долара, а до євро

У НБУ хочуть прив'язувати гривню не до долара, а до євро, офіційний курс гривні, євро, міжбанківський валютний ринок, Богдан Данилишин
У НБУ хочуть прив'язувати гривню не до долара, а до євро

Доцільним буде встановити офіційний курс гривні до євро на основі середньозваженого значення курсу на міжбанківському валютному ринку, а до долара та інших іноземних валют — на підставі інформації про курс гривні до євро. Про це написав глава Ради Національного банку України Богдан Данилишин на своїй сторінці в Facebook.

«В останні роки посилилася тенденція збільшення частки євро в розрахунках за експортними та імпортними операціями.Так з країнами ЄС частка виплат в євро за товари і послуги в 2016 році збільшилася до 60 % (на 16,6 п. п.),за надходженнями до 42 % (на 7,4 в.п.).Зазначене свідчить,що зараз актуально почати дослідження питання про доцільність переходу до встановлення офіційного курсу гривні до євро (а не до долара США) на основі середньозваженого значення курсу на міжбанківському валютному ринку ,а до долара США та інших іноземних валют — на підставі інформації про курс гривні до євро.»- Богдан Данилишин,голова Ради Національного банку України.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні почалася мода на євро: чому країна «відв'язується» від долара

13 травня 2017, 17:31

В НБУ назріває новий конфлікт через грошово-кредитну політику

11 травня 2017, 13:41

Останні новини за сьогодні: