Новини / Економіка / Росія реанімує співпрацю з Україною за проектом Ан-70
16 лютого 2008, 11:14
Розмір шрифта: А А А

Росія реанімує співпрацю з Україною за проектом Ан-70

Росія реанімує співпрацю з Україною за проектом Ан-70, Ан-70, проект, Юрій Єхануров, Російська Федерація, Анатолій Сердюков, військово-транспортний літак, Державний авіабудівний концерн, співпраця, Об’єднана авіабудівна корпорація
Росія реанімує співпрацю з Україною за проектом Ан-70

На сьогоднішній день для доведення Ан-70 до серійного виробництва необхідно завершити цілий комплекс робіт і завершити випробування. Для завершення проекту необхідно близько 300 млн. дол. АН-70, mfa.gov.ua

Про це повідомив міністр оборони України Юрій Ехануров.

“Російська сторона підтвердила, що вони продовжуватимуть цю роботу. Ми разом працюватимемо над Ан-70”.,- заявив Ехануров, відзначивши, що йому про це сказав міністр оборони РФ Анатолій Сердюков.

Ехануров додав, що, за даними українських виробників, на ці роботи необхідно півтора роки.

Літак Ан-70 – сумісний українсько-російський проект. Літак Ан-70 призначений для транспортування вантажів масою до 47 тонн, десантувань парашутистів і техніки.

У липні в 2006 р. уряд Росії прийняло рішення почати переговори з Україною про припинення сумісного проекту по створенню і серійному виробництву військово-транспортного літака Ан-70.

 

24 жовтня 2006 року тодішній глава уряду РФ Михайло Фрадков заявив про остаточний вихід Росії з проекту Ан-70.

 

Україна закликала Росію погасити довгі за проектом Ан-70.

 

В той же час, в серпні 2007 року, на авіасалоні МАКС-2007, Об'єднана авіабудівна корпорація (ОАК) Росії і Державний авіабудівний концерн Авіація України, куди входить АНТК ім. О.К.Антонова, підписали меморандум про взаєморозуміння по розвитку співпраці у галузі транспортної рампової і пасажирської авіатехніки, зокрема, про відновлення серійного випуску літаків Ан-124 «Руслан» і кооперації за програмою військово-транспортного літака Ан-70.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: