Новини / Економіка / Кабмін прогнозує цикл трирічного економічного підйому
6 червня 2013, 09:18
Розмір шрифта: А А А

Кабмін прогнозує цикл трирічного економічного підйому

Кабмін прогнозує цикл трирічного економічного підйому, реформування економіки, внутрішні ризики, іноземні інвестори, кредитування
Кабмін прогнозує цикл трирічного економічного підйому

У наступному році розпочнеться невпинний ріст української економіки, який буде тривати, щонайменше, протягом трьох років. Це випливає з підготовленого Кабмінет міністрів проекту «Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2014 рік та основних макропоказників на 2015-2016 роки», пише 5 липня «Комерсант-Україна».

Згідно з документом, українська економіка в наступному році може зрости на 3%. 3-процентні темпи зростання містяться в базовому сценарії, який передбачає поступове відновлення світової економіки. У цьому випадку номінальний ВВП України досягне 1,63 трлн. грн при інфляції в 4,3%.

Як повідомляється, паралельно уряд розглядає альтернативний сценарій більш швидкого зростання світової економіки — на 4,4%, що призведе до прискорення зростання української економіки до 4%.

Як випливає з прогнозу, вже в 2015-2016 роках уряд очікує подальшого прискорення економічного зростання — на 4-5,5%.

При цьому урядові експерти допускають існування ризиків, які здатні перекреслити їхні надії. Зокрема, ймовірність «посилення негативних процесів на зовнішніх ринках», а також внутрішні ризики: ймовірність відсутності кредитування економіки і довіри в іноземних інвесторів до вітчизняної політиці реформування економіки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: