Новини / Економіка / Курсу євро пророкують значне падіння
9 січня 2014, 09:42
Розмір шрифта: А А А

Курсу євро пророкують значне падіння

Курсу євро пророкують значне падіння, курс євро, долар, європейський центральний банк, монетарна політика
Курсу євро пророкують значне падіння

Курс євро в даний час перебуває на своєму максимумі по відношенню до долара США, однак подорожчає більш ніж на 6% до кінця першого кварталу поточного року.

Про це з посиланням на консенсус-прогноз аналітиків повідомляє агентство Bloomberg, повідомляє NewsOboz.org з посиланням на Gazeta.ua.

Нездатність євро взяти рівень опору в $1,3812 два рази в минулому місяці визначило майбутнє падіння курсу єдиної європейської валюти, відзначають аналітики Citigroup Inc. Аналогічної думки дотримуються експерти Commerzbank AG, які очікують падіння курсу євро до $1,2755 у першому кварталі з поточних $1,36.

Гнучка монетарна політика Європейського центрального банку контрастує зі згортанням стимулювання Федеральної резервної системи, у зв'язку з чим більшість брокерів прогнозує ослаблення євро.

Більшість аналітиків, з 50 опитаних агентством Bloomberg, прогнозує, що євро подешевшає на 2% — до $1,33 до кінця першого кварталу, а до кінця 2014 року — до рівня $1,28.

У 2013 році євро подорожчав до долара на 4,2%, що є найбільш значним підвищенням з 2007 року. При цьому 27 грудня курс євро піднімався до внутрішньоденного максимуму за два роки в $1,3893.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: