Новини / Економіка / У ЄБРР просять грошей на українську інфраструктуру
5 лютого 2013, 08:45
Розмір шрифта: А А А

У ЄБРР просять грошей на українську інфраструктуру

У ЄБРР просять грошей на українську інфраструктуру, Європейський банк реконструкції і розвитку, українська інфраструктура, лінія електропередач
У ЄБРР просять грошей на українську інфраструктуру

Україна запрошує ЄБРР до фінансування метро в Харкові і ЛЕП Новоодеська — Арциз

Україна розраховує на подальшу участь Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) у фінансуванні інфраструктурних проектів, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на зустрічі з президентом банку Суму Чакрабарті (Suma Chakrabarti) в Києві в понеділок.

«Ми могли б запропонувати банку проект будівництва високовольтної лінії електропередач Новоодеська-Арциз і проект будівництва метро в Харкові», — сказав глава українського уряду.

Він також зазначив, що Київ розраховує на продовження співпраці в проекті підвищення безпеки українських атомних станцій.

М.Азаров нагадав, що за роки роботи в Україні ЄБРР реалізував майже 300 проектів на EUR7, 5 млрд.

С.Чакрабарті зазначив, що це перший його візит в Україну після обрання в минулому році президентом банку.

Як повідомлялося, «Укренерго» у 2007 році оцінювало вартість будівництва ЛЕП 330кВ Новоодеська — Арциз з кабельним переходом через Дністровський лиман у 450 млн грн, у тому числі під цей проект планувалося залучити позикові кошти в розмірі 437 500 000 грн.

В рамках проекту планується спорудження ЛЕП 330 кВ Новоодеська — Арциз, реконструкція ЛЕП 330 кВ МолдТЕС — Арциз (перенос ділянки траси), реконструкція ЛЕП 330 кВ Новоодеська — Усатове (заміна троса) з реконструкцією підстанцій (ПС) «Новоодеська» і «Арциз».

Мета проекту — покращення надійності та якості енергозабезпечення південно-західного регіону Одеської області. Орієнтовний термін реалізації — 2013-2015 рр..

Проект розширення харківського метро з залученням міжнародного фінансування є новим. У минулому році ЄБРР виділив кредит Дніпропетровському метрополітену на суму EUR152 млн під державну гарантію для завершення будівництва існуючої лінії метро, ??який став найбільшим проектом минулого року.

ЄБРР в 2012 році зменшив обсяг вкладень в Україну на 8,4% в порівнянні з 2011 роком — до EUR934 млн, інвестувавши в 35 проектів. Із загального обсягу інвестицій банку в минулому році 71% припав на приватні компанії, 29% — на проекти в державному секторі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: