Новини / Економіка / Розмір пенсії українців залежатиме від стажу
8 березня 2017, 20:05
Розмір шрифта: А А А

Розмір пенсії українців залежатиме від стажу

Розмір пенсії українців залежатиме від стажу, страховий стаж, українські  пенсіонери, Микола Кукуріка
Розмір пенсії українців залежатиме від стажу

Підняття обов’язкового страхового стажу для виходу на пенсію до 15 років призведе до того, що цілі покоління українців, які народилися у 70 — 90 роках, у кращому випадку, напрацюють мінімальну пенсію, якої вистачить на декілька років життя.

Таку заяву зробив голова Партії пенсіонерів України Микола Кукуріка.

За його словами, стрімко збільшувати пенсійний стаж є помилковим рішенням уряду, наслідком якого стане ще більше обідніння майбутніх українських пенсіонерів.

«Оптимальним для виходу на пенсію став би стаж у 10 років для людей, які народилися у 70 – их, 80-их, 90-их роках. Зараз абсолютна більшість цих громадян просто не встигнуть напрацювати такий стаж. Як наслідок – вони отримуватимуть або мінімальну пенсію, або взагалі залишаться без неї», — пояснив Микола Кукуріка.

Голова Партії Пенсіонерів наголосив, що формула, за якою Мінсоцполітики пропонує докупити стаж у фіскальних органах є для багатьох українців недоступною.

«На сьогодні не всі громадяни готові із власних кишень платити пенсійні внески. Адже купити 15 років стажу коштуватиме 130 тисяч гривень. Така сума не є підйомною для абсолютної більшості українців, які, приміром, працювали за кордоном», — додав він.

Важливо нагадати й те, що за формулою Мінсоцполітики, розмір майбутньої пенсії напряму залежатиме від кількості сплачених внесків.

«Сьогодні, навіть ті українці, які мають необхідні для стажу роки, матимуть лише мінімальну пенсію у майбутньому, оскільки вже зараз роблять мінімальні пенсійні внески», — підкреслив голова ППУ. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Олеся (анонімно) 15 травня 2017, 11:35 ссылка
    Чтобы закрыть дыру в пенсионном фонде, решили выбросить на помойку поколение, которому "посчастливилось" выживать в 90-ых годах. Эти песни в эфирах новостей слышу уже давно: "Сами виноваты, что работали без оформления! Другие же смогли себе заработать пенсию?" Ну что здесь скажешь? Те кто так говорят родились под другой звездой и им не понять, как мы тогда выживали, когда всё разваливалось. Да и теперь выживаем. в силах еле еле заработать на комуналку. Да! и опять таки без оформления, т.к. возраст уже за 40 у нас и таких мало куда берут. Приходится работать где придётся. Так что власти подготавливают себе категорию рабов. которые будут пахать без права на пенсию до самой смерти, пока ноги носят. Чтоб им так жить...
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Пенсійний стаж в Україні хочуть підвищити на 10 років

13 травня 2017, 16:07

Останні новини за сьогодні: