Новини / Економіка / Євросоюз дозволив Україні дружити з Митсоюзом
6 червня 2013, 09:05
Розмір шрифта: А А А

Євросоюз дозволив Україні дружити з Митсоюзом

Євросоюз дозволив Україні дружити з Митсоюзом, євросоюз, співпраця, митний союз, Україна, Девід О'Салліван
Євросоюз дозволив Україні дружити з Митсоюзом

Євросоюз не заперечує проти співпраці України з Митним союзом. Про це заявив представник Європейської служби зовнішніх дій Девід О‘Салліван на конференції в Європарламенті про стосунки Україна-ЄС.

«Я хочу сказати дуже чітко: Україна повинна зберігати хороші стосунки з усіма партнерами. З іншого боку, ми повинні бути впевнені, що ніяка форма співпраці з Митним союзом не буде заважати реалізації положень угоди про асоціацію», — сказав він.

Представник ЄС також зазначив, що лише геополітичних причин буде недостатньо для підписання договору про асоціацію з Україною. «Я не вірю, що це буде можливо», — сказав він.

Д. О’Салліван підкреслив, що Україна вже зробила кілька кроків у правильному напрямку після схвалення асоціацію в грудні минулого року Радою закордонних справ ЄС, але багато чого залишається зробити.

Нагадаємо, 2 червня ЄС офіційно звернувся до української сторони з пропозицією провести на рівні експертів консультації у зв'язку з підписанням Україною меморандуму про поглиблення співпраці з Євразійською економічною комісією та Митним союзом.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: