Новини / Економіка / Блокуючи товари з України, Росія порушує правила СОТ — нардеп
8 жовтня 2013, 08:41
Розмір шрифта: А А А

Блокуючи товари з України, Росія порушує правила СОТ — нардеп

Блокуючи товари з України, Росія порушує правила СОТ - нардеп, Росія, Світова торгова організація, товари, Україна, Віталій Хомутинник
Блокуючи товари з України, Росія порушує правила СОТ — нардеп

У митному парламентському комітеті визнали, що Росія порушує правила СОТ, блокуючи товари з України.
Перешкоджаючи руху українських товарів на російський ринок, Росія порушує правила Світової організації торгівлі, членами якої є і Київ, і Москва. Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань митної та податкової політики Віталій Хомуткін.
За його словами, завдання України відстояти свою позицію в торговельній війні, щоб завоювати собі перевагу. «Для України – це, безумовно, випробування, і цей шлях потрібно пройти. Якщо ми його пройдемо, то Україна буде у виграшному становищі, це буде велика перевага», – зазначив депутат.
При цьому Хомутинник спрогнозував, що після підписання Угоди про асоціацію з ЄС економічні відносини України з Росією можуть погіршитися.
У свою чергу співголова комітету з питань митної політики Американської торговельної палати в Україні (АТПУ) Ігор Даньков зазначив: митне законодавство України потрібно буде доопрацьовувати після підписання Угоди про асоціацію з ЄС. Нагадаємо, що в Україні місцеві пункти пропуску на кордоні з Росією досі закриті.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: