Новини / Економіка / Міністерство аграрної політики помітило зростання тіньового ринку землі
12 грудня 2007, 08:23
Розмір шрифта: А А А

Міністерство аграрної політики помітило зростання тіньового ринку землі

Міністерство аграрної політики помітило зростання тіньового ринку землі, тіньовий ринок, земля, Міністерство аграрної політики, мораторій, землі сільгосппризначення
Міністерство аграрної політики помітило зростання тіньового ринку землі

В Україні набирає обертів розвиток тіньового ринку землі. Про це заявив представник Міністерства аграрної політики Олександр Ковальов.

За його словами, в Україні навіть проводяться відповідні семінари — як обійти закон про мораторій і придбати землі сільгосппризначення.

«Тому Україна потребує негайного вирішення земельних питань, потрібно впроваджувати ринки земельних відносин, оскільки мораторій на продаж землі не тільки не вирішує існуючих проблем, а навіть ускладнює ситуацію», — наголосив він.

Ковальов також зазначив, що оборот земель сільгосппризначення повинен керуватися окремим законом. За його словами, Секретаріат президента підготував відповідний законопроект, «проте він недосконалий, оскільки не вирішує невідкладні питання». Раніше повідомлялося, що на найближчому засіданні Ради нацбезпеки й оборони (РНБО) повинне бути ухвалене рішення з урегулювання ситуації на ринку землі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: