Новини / Економіка / Українські субсидії — найбільш ліберальні в світі
14 лютого 2011, 18:01
Розмір шрифта: А А А

Українські субсидії — найбільш ліберальні в світі

Українські субсидії - найбільш ліберальні в світі, субсидії, Василь Надрага, оплата комунальних послуг, дохід, сім'я, соціальні виплати
Українські субсидії — найбільш ліберальні в світі

Таких субсидій, як в Україні, немає ніде у світі. Навіть у Європі субсидії оформляються тільки за умови, якщо витрати на комуналку перевищують 20% від доходу сім‘ї. Таку думку висловив перший заступник міністра соцполітики Василь Надрага.

«Субсидії, які сьогодні існують в нашій країні, дають можливість для непрацюючих громадян витрачати на оплату комунальних послуг не більше 10% від всього того, що вони отримують, як сукупний дохід сім’ї, а для працюючих — не більше 15%», — сказав він.

За словами Надраги, сьогодні український уряд запропонував людям максимально ліберальні умови для отримання субсидії.

«Такого розміру субсидії немає ніде у світі, навіть у багатій Європі, де субсидії нараховуються тільки за енергоносії, і лише якщо ця оплата перевищує 20% від загального доходу сім‘ї. Ми ж зробили 10% для пенсіонерів і 15% для тих, хто працює, тобто, більш ліберальний субсидій немає ніде у світі. І хочу запевнити, що ці субсидії не будуть скасовуватися», — запевнив Надрага.

Крім того, заступник міністра спростував чутки про те, що в бюджеті не вистачає грошей на виплату допомоги соціально незахищеним верствам населення.

«Коштів на всі зобов’язання, які має держава перед громадянами, в бюджеті 2011 нараховані в повному обсязі. Тому не залежно від того, хто б що не розповідав, ми платили, і будемо платити всі соцвиплати», — повідомив він.

Субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримують майже всі, хто її просить, запевняють у Міністерстві соціальної політики. З 2,5 мільйонів сімей, які звернулися в минулому році, майже 95 відсотків отримали державну допомогу.

Нагадаємо, право на субсидії мають люди, які платять за послуги ЖКГ більше 15 відсотків сімейного бюджету, якщо в сім‘ї є працездатні. Пенсіонери та інваліди не повинні віддавати більше 10 відсотків від свого доходу.

Однак якщо сім’я має два автомобілі, сплатила за навчання дітей, чи зробила протягом року якусь велику покупку, наприклад, придбала землю або машину, то субсидії їй не нададуть.

Витрат, менших 10 тисяч гривень — до уваги не беруть. У Міністерстві обіцяють вжити заходів щодо всіх чиновників, що порушують ці норми.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Приват» виходить на ринок лотерей — джерело

1 червня 2017, 21:11

Українці платитимуть за опалення по-новому

1 червня 2017, 21:06

Останні новини за сьогодні: