Новини / Економіка / ЄБРР візьме участь в синдикованому кредиті «Кроноспан Україна»
24 серпня 2008, 08:11
Розмір шрифта: А А А

ЄБРР візьме участь в синдикованому кредиті «Кроноспан Україна»

ЄБРР візьме участь в синдикованому кредиті "Кроноспан Україна", Європейський банк реконструкції та розвитку, кредит, інвестор, продуктивність, ЄБРР
ЄБРР візьме участь в синдикованому кредиті «Кроноспан Україна»

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) візьме участь в синдикованому кредиті на суму 28,5 млн. євро компанії «Кроноспан Україна», виробникові плит з деревини, яка є частиною «Группи Кроноспан» і розташована в Нововолинське в північно-західній частині України. Кредитний договір підписаний в п‘ятницю 15 серпня. Про це мовиться в повідомленні ЄБРР, переданому агентству УНІАН.

Згідно повідомленню, до 12 млн. євро будуть синдиковано комерційним банкам. Процес синдікациі знаходиться на завершуючій стадії. Організатором синдікациі виступає ЄБРР. Засоби кредиту будуть використані для будівництва заводу по виробництву волокнистих плит середньої щільності (ВПСП) в Україні.

Також повідомляється, що цей кредит є успішним продовженням співпраці, початої в 2006 році між Банком і компанією «Кроноспан Україна», коли ЄБРР надав їй кредит на суму 60 млн. євро для будівництва заводу по виробництву деревностружкових плит. Даний проект дозволить компанії «Кроноспан» побудувати завод по виробництву волокнистих плит середньої щільності з річною продуктивністю 168 тис. куб. м.

Довідка УНІАН. Компанія «Кроноспан Україна» належить «Kronospan Holdings East Limited» (Кіпр), частини австрійської «Kronospan Group» — провідного світового виробника плит на основі деревини.

Європейський банк реконструкції і розвитку є найбільшим фінансовим інвестором в Україні. По даним на липень 2008 р., він узяв зобов’язання щодо надання інвестицій на суму 3,5 млрд. євро в рамках більш ніж 170 проектів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада, 08:09

Останні новини за сьогодні: