Новини / Економіка / ЄЦБ скуповує держпапери Італії та Іспанії
9 серпня 2011, 08:24
Розмір шрифта: А А А

ЄЦБ скуповує держпапери Італії та Іспанії

ЄЦБ скуповує держпапери Італії та Іспанії, європейський центральний банк, вторинний борговий ринок, державні папери, Італія, Іспанія, облігації, трейдер
ЄЦБ скуповує держпапери Італії та Іспанії

Європейський центральний банк (ЄЦБ) 8 серпня розпочав придбання держпаперів Італії та Іспанії на вторинному борговому ринку. За даними трейдерів, до полудня ЄЦБ купив італійських та іспанських облігацій на суму близько 700 млн євро.
«Ми очікуємо, що вони (ЄЦБ) куплять паперів на мільярди євро сьогодні», — Наводить Reuters слова одного з трейдерів.

Напередодні рада керівників ЄЦБ оголосив, що відновлює активні покупки держоблігацій країн єврозони на вторинному ринку.
Центробанк припинив інтервенції в березні 2011 р., причому в той час він купував тільки облігації Греції, Ірландії та Португалії.

Довгий час чиновники ЄЦБ чинили опір ідеї включення в програму держпаперів Італії та Іспанії, вважаючи, що уряди цих країн повинні діяти більш рішуче для стабілізації своїх фінансів. Однак останні події на ринку:атаки спекулянтів на італійські та іспанські держпапери і зниження кредитного рейтингу США агентством S & P — не залишили вибору ЄЦБ, зауважує РосБізнесКонсалтинг.

Непрямим підтвердженням скупки ЄЦБ держпаперів Італії та Іспанії стало значне зниження прибутковості цих паперів на торгах 8 серпня. До середини дня ставки по 10-річним італійським бондам впали на 77 базисних пунктів — до 5,32%, за 10-річними іспанськими облігаціями — на 82 базисних пункту — до 5,23%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: