Новини / Економіка / Утримання королеви Єлизавети подешевшало
6 липня 2011, 08:10
Розмір шрифта: А А А

Утримання королеви Єлизавети подешевшало

Утримання королеви Єлизавети подешевшало, британська королева, Єлизавета II, платники податків, витрати, монархія
Утримання королеви Єлизавети подешевшало

Діяльність британської королеви Єлизавети II за минулий рік стала обходитися британським платникам податків на 1,8 млн фунтів дешевше. Згідно з опублікованими офіційними даними, витрати королеви з квітня 2010 по квітень 2011 року склали 32,1 млн фунтів.

Згідно з офіційними даними, минулого року вартість обслуговування майна Єлизавети II скоротилося з 15,4 млн до 11,9 млн. фунтів. Проте витрати на поїздки Її Величності зросли з 3,9 млн до 6 млн фунтів.

Через кризу влада Великобританії вирішила змінити фінансування монархії:тепер Лондон буде пов‘язувати фінансування двору з доходами від майна, що перебуває у власності корони.

В даний час вартість активів, що належать Букінгемському палацу, становить близько 6 млрд фунтів, а щорічний дохід з них — близько 200 млн фунтів. З цих грошей королева буде одержувати 15%.

«Королева погодилася на урізання своїх витрат, оскільки її піддані також відчувають вплив скорочень державних відрахувань на суспільні потреби», — заявив уповноважений з королівським фінансів Алан Рейд.

«Королева чітко усвідомлює, що її сім’я повинна продовжувати знижувати витрати разом з підданими», — Додав він, визнавши, що в Букінгемському палаці є проблема із затримкою зарплати і «так буде тривати і цього року».

Крім того, влада Британії оприлюднила нові правила фінансування британської монархії — тепер фінанси королеви будуть ретельно перевірятися, щоб переконатися, що «гроші витрачаються з розумом».

«Величина бюджету королівської сім'ї буде коливатися в залежності від стану економіки в цілому», — заявив канцлер уряду (міністр фінансів) Джордж Осборн. За його словами, міністерством будуть блокуватися будь-які надлишки у надходженнях на адресу королеви. Вони будуть переводитися в спеціальні резервні фонди, які оберегут членів монаршої родини від можливого скорочення бюджету.

До цих пір лише окремі статті королівських фінансів були відкриті для аудиту. У результаті не виключено, що королівські витрати на подорожі, будинки, розваги і речі можуть бути серйозно обмежені. Казначейство відзначило, що новий закон зараховує королівське господарство «до тієї ж самої аудиторської перевірки, яку проходить будь-яке державне підрозділ».

До закону також були внесені зміни про те, що якщо у герцога Кембріджського Вільяма народиться дівчинка, то вона буде отримувати фінансування від герцогства Корнуоллського, яке належало принцу Уельському і раніше трималося для спадкоємців виключно чоловічої статі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Експерт назвав ідеальну зарплату для українців

28 травня 2017, 13:20

Євробачення в Україні не окупилося — ЗМІ

18 травня 2017, 14:54

Гройсман має намір перевірити витрати на Євробачення

13 травня 2017, 09:05

Останні новини за сьогодні: