Новини / Економіка / Серед 30 країн ОЕСР українці виявилися останніми в рейтингу фінграмотності населення
6 червня 2019, 10:21
Розмір шрифта: А А А

Серед 30 країн ОЕСР українці виявилися останніми в рейтингу фінграмотності населення

Серед 30 країн ОЕСР українці виявилися останніми в рейтингу фінграмотності населення, фінансова грамотність, рейтинг, рейтинг фінансової грамотності
Серед 30 країн ОЕСР українці виявилися останніми в рейтингу фінграмотності населення

Україна зайняла останнє місце в рейтингу фінансової грамотності серед країн ОЕСР, розділивши це місце за кількістю балів з сусідньою Польщею (11,6 балів). Про це йдеться в дослідженні Індексу фінансової грамотності ОЕСР, проведеному Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) спільно з Національним банком України.

За результатами дослідження, найнижчий бал по фінансовій грамотності у громадян нашої країни у віковій групі від 18 до 24 років, найвищий — в групі від 25 до 34 років.

Близько половини українців не заперечують проти ухилення від сплати податків, але при цьому переважна більшість громадян хочуть бачити, як витрачаються їхні податки.

При цьому 50% опитаних визнали, що не завжди оплачують свої рахунки вчасно. Найчастіше це стосується оплати оренди, газу та електроенергії.

Відзначається, що рівень довіри до банків залишається низьким, і тільки 12% громадян зберігають заощадження на депозитних рахунках.

Опитування проводилося у всіх областях України серед громадян різного рівня добробуту у віці від 18 до 79 років, похибка становить плюс / мінус 2%.

Раніше повідомлялося, що Україна поліпшила свої позиції в рейтингу конкурентоспроможності країн світу за версією Міжнародного інституту управлінського розвитку в Швейцарії. Цього року наша країна зайняла 54-е місце, а роком раніше це було 59-е місце. З пострадянських країн найвище в рейтингу знаходиться Литва — на 32 місці. Казахстан — на 34 місці. На 35 місці знаходиться Естонія. Росія займає 45 рядок.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Україна може піднятися в рейтингу Doing Business на 10 позицій

  31 травня 2017, 09:07

  Складено список найбільш негостинних місць у світі

  17 травня 2017, 17:04

  Останні новини за сьогодні: