Новини / Економіка / Українцям обіцяють істотне зниження ціни на вершкове масло
9 вересня 2011, 13:39
Розмір шрифта: А А А

Українцям обіцяють істотне зниження ціни на вершкове масло

Українцям обіцяють істотне зниження ціни на вершкове масло, ціни, молочні продукти, вершкове масло, Міністерство аграрної політики і продовольства
Українцям обіцяють істотне зниження ціни на вершкове масло

Найближчим часом ціни на молочні продукти, зокрема, вершкове масло, в Україні помітно знизяться. За інформацією джерела в Міністерстві аграрної політики і продовольства України, найбільші виробники молочної продукції на нараді в Мінагропрод погодилися продавати в Аграрний фонд України вершкове масло за ціною, значно нижче сьогоднішньої.

На початок вересня оптові ціни на вершкове масло в Україні досягли 50-53 грн. за кілограм, що в середньому дорівнює європейському рівню. Однак найближчим часом ситуація нібито повинна зміниться. На закритій нараді з керівниками найбільших молочних підприємств України, яке відбулося вчора в Мінагропрод, з виробниками була досягнута домовленість про продаж в Аграрний фонд Україна вершкового масла по 45 грн. за кілограм.

«Під час зустрічі виробників з керівництвом міністерства і Аграрного фонду було вирішено, що фонд витратить на закупівлю вершкового масла до 500 млн.грн., І закупівлі будуть зроблені за ціною 45 грн. за кілограм. Це свідчить про те, що ціни на ринку будуть падати», — повідомило джерело.

За інформацією експертів, на сьогодні в Україні відбувся сезонне зростання ціни на олію, який, втім, виявився менше прогнозного показника і менше торішнього показника подорожчання. Щоб не допустити стрімкого зростання ціни, була досягнута домовленість з переробниками, згідно з якою буде сформований резерв маслопродуктов, а оборотні кошти, які отримають підприємці, підуть на поповнення складських запасів. У результаті таких спільних дій Мінагропрод і виробників ринок буде насичений і стабілізований.

За даними джерела, на зустрічі в міністерстві були присутні керівники найбільших виробників молочної продукції, зокрема, компаній Молочний альянс, Люстдорф, Яготинський маслозавод, Мілкіленд України, Данон, Галичина, Укрпродукт груп та інших.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні модернізують молочну галузь — Мінагро

3 червня 2017, 15:55

Експерти сказали, коли українцям чекати на дешеві овочі

9 травня 2017, 14:42

Китай активно запрошує на свій ринок українських виробників молока

4 травня 2017, 17:04

Останні новини за сьогодні: